Aviator 8

Breitling Aviator 8 Automatic Day & Date 41

Nr. ref. A45330101C1X3
Producent: Breitling
Cena: 17 800,00 zł
szt.
zobacz więcej

Breitling Aviator 8 Automatic Day & Date 41

Nr. ref. A45330101B1X1
Producent: Breitling
Cena: 17 800,00 zł
szt.
zobacz więcej

Breitling Aviator 8 Automatic 41

Nr. ref. A17315101B1X3
Producent: Breitling
Cena: 16 850,00 zł
szt.
zobacz więcej

Aviator 8 B01 Chronograph 43

Nr. ref. AB0119131B1P1
Producent: Breitling
Cena: 33 250,00 zł
szt.
zobacz więcej

Breitling Aviator 8 B01 Chronograph 43 Mosquito

Nr. ref. AB01194A1B1X1
Producent: Breitling
Cena: 33 750,00 zł
szt.
zobacz więcej

Kultowe zegarki męskie Breitling Aviator 8 

Legendarna marka zegarków Breitling ma wiele odsłon. Większość zegarków męskich Breitling nawiązuje do modeli znanych sprzed lat, ale każdy z nich jest unowocześniony i wzbogacony w dodatkowe funkcje. Dla twórców zegarków Breitling nie ma rzeczy niemożliwych. Łączą styl vintage z możliwościami, o których nasi przodkowie mogli tylko pomarzyć. Historyczny wygląd w nowej odsłonie, z jednoczesnym zachowaniem dawnych zasad i ideałów? To całkiem możliwe! Idealnym tego przykładem są zegarki Breitling Aviator 8.

Co cechuje zegarki Breitling Aviator 8?

Zegarki męskie Breitling, znajdujące się w naszej ofercie, odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zegarki męskie Breitling Aviator 8 to jedna z najciekawszych linii czasomierzy tej marki. Posiadają one oczywiście pewne cechy wspólne, jednocześnie jednak każdy czasomierz z tej linii jest inny.

Niewątpliwie zegarki męskie Breitling spełniają się w roli codziennych towarzyszy, jak i zegarków sportowych.Zegarki Breitling Aviator 8 łączą w sobie wszelkie założenia marki i są absolutnie ponadczasowe. Doskonale spisują się w podróży. Większość modeli, tak jak na przykład Breitling Aviator 8 Automatic 41, jest wyposażona w kalendarz, sekundnik oraz chronograf. Chronograf to nic innego jak analogowy stoper, który uruchamia się przy pomocy przycisku ulokowanego z boku zegarka (koperty). Często pojawia się w zegarkach sportowych, choć przydaje się również w innych modelach. Cechy wspólne większości modeli zegarków męskich Breitling Aviator 8, to:

  • certyfikat chronometru,

  • przeszklony dekiel,

  • dwuletnia gwarancja producenta.

Niemniej jednak cech różnicujących poszczególne modele również jest wiele. Dostępne są zegarki Breitling Aviator 8 z paskiem z aligatora jak i ze stalową bransoletą. Kolor paska, szerokość tarczy, czy jej barwa to kolejne cechy, które powinieneś brać pod uwagę, wybierając odpowiedni dla Ciebie zegarek Breitling Aviator 8.

Dla kogo są przeznaczone zegarki męskie Breitling?

Pierwsze zegarki Breitling z serii Aviator służyły jako akcesoria dla pilotów. Do dziś sprawdzają się w tych zawodach, w których dokładność jest kluczowa. A wszystko to dzięki precyzyjności w odmierzaniu czasu. W naszej ofercie dostępne są różnorodne zegarki z chronometrem z linii Aviator 8. Do wyboru masz modele eleganckie, dodające szyku na co dzień, jak i modele typowo sportowe. Zegarki Breitling Aviator 8łączą funkcjonalność i estetykę, dlatego sprawdzają się zarówno u sportowców, jak i biznesmenów, dla których zarządzanie czasem jest podstawą w codziennej pracy. Niewątpliwie zegarki męskie Breitling Aviator 8 to modele wyjątkowo uniwersalne. Sprawdzą się w połączeniu z koszulą i garniturem, jak również z ubraniami codziennymi, w tym z typowo sportową kreacją. Poznaj naszą ofertą i wybierz model dla siebie. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze służymy poradą.

Administratorem podanych danych osobowych jest Krakowski Salon Jubilerski W. Strojny Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie, ul. Księdza Dercza 3, 30-437 Kraków. Dowiedz się więcej na temat ochrony prywatności.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium