IWC Aquatimer

IWC Aquatimer Chronograph

Nr. ref. IW376803
Cena: 34 075,00 zł
szt.
zobacz więcej

IWC Aquatimer Chronograph

Nr. ref. IW376804
Cena: 38 775,00 zł
szt.
zobacz więcej

IWC Aquatimer Chronograph Edition “Expedition Charles Darwin”

Nr. ref. IW379503
Cena: 52 170,00 zł
szt.
zobacz więcej

IWC Aquatimer Chronograph Edition “Galapagos Islands”

Nr. ref. IW379502
Cena: 52 170,00 zł
szt.
zobacz więcej

Aquatimer to linia zegarków szwajcarskiej marki IWC Schaffhausen dedykowana ludziom, którym bliska jest woda. Nurkowanie, surfing, morskie podróże... Czas tych wspaniałych chwil powinny odmierzać zegarki IWC będące profesjonalnymi przyrządami nurkowymi.

Iwc Aquatimer 2000 automatic

IWC współpracuje z fundacją Galapagos i fundacją Wielkiego Człowieka Morza – Jacquesa Custeau, wspierając projekty mające na celu ratowanie oceanów.

Iwc Aquatimer Chronograph

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wszystkimi modelami zegarków Aquatimer IWC Schaffhausen dostępnymi w naszej ofercie!

Wodoszczelne zegarki IWC Aquatimer

Kolekcja zegarków IWC Aquatimer to prawdziwa gratka dla miłośników mórz i oceanów. Dzięki wysokiej klasie szczelności te wyjątkowe czasomierze doskonale nadają się do nurkowania, surfingu czy dalekich rejsów… Czas przeznaczony na wszelakie sporty wodne czy nawet codzienne kąpiele w wannie mogą odliczać zegarki z naszej wspaniałej serii.

Czas pod wodą płynie inaczej z zegarkiem IWC Aquatimer…

Wysoki współczynnik wodoszczelności (aż 300 metrów!) czasomierze Aquatimer Automatic zawdzięczają m.in. zakręcanej koronce, która uniemożliwia przeciekanie wody do wnętrza mechanizmu zegarka. A to szczególnie istotne, ze względu na automatyczny mechanizm wykorzystany w tej niezwykłej kolekcji.

Do zakupu czasomierzy z linii IWC Aquatimer Automatic 2000 może zachęcać fakt, że niektóre modele nawiązują do dwóch Wielkich Ludzi Morza – Jacquesa Costeau oraz Charlesa Darwina, których wizerunki widnieją wygrawerowane na deklach zegarków. A to dlatego, że szwajcarska marka IWC współpracuje z fundacjami imienia tych panów – obie proekologiczne fundacje działają na rzecz ratowania ekosystemów mórz i oceanów, natomiast część funduszy pozyskanych z zakupu czasomierzy Aquatimer, trafia na ich konta. Dlatego świadomy wybór zegarków z tej kolekcji ma również globalne znaczenie.

Ta ekskluzywna linia wodoszczelnych czasomierzy sprawdza się nie tylko wśród osób prowadzących tryb życia „full active” oraz praktykujących uprawianie sportów wodnych, ponieważ dzięki dużych eleganckich tarczach i specjalnie wyselekcjonowanych materiałach najwyższej jakości, zegarki Aquatimer doskonale prezentują się na nadgarstkach również przy bardziej oficjalnych okazjach.

Do wyboru cyferblaty w ciemnych tonacjach czerni i głębinowego granatu – podkreślą wyrazisty charakter Twojej osobowości. W zależności od modelu zegarki umocowane są na paskach z kauczuku lub stalowych bransoletach – rezygnując ze skórzanych materiałów także dbamy o los zwierząt.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych wodoszczelnych czasomierzy najwyższej próby!

Administratorem podanych danych osobowych jest Krakowski Salon Jubilerski W. Strojny Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie, ul. Księdza Dercza 3, 30-437 Kraków. Dowiedz się więcej na temat ochrony prywatności.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium