Promocje na zegarki do -50%! Sprawdź tutaj

IWC Da Vinci

IWC Da Vinci Automatic

Nr. ref. IW356602
Cena: 29 900,00 zł
szt.
zobacz więcej

IWC Da Vinci Automatic

Nr. ref. IW356601
Cena: 26 220,00 zł
szt.
zobacz więcej

IWC Da Vinci Automatic

Nr. ref. IW356605
Cena: 29 900,00 zł
szt.
zobacz więcej

IWC Da Vinci Perpetual Calendar Chronograph

Nr. ref. IW392103
Cena: 146 740,00 zł
szt.
zobacz więcej

IWC Da Vinci Perpetual Calendar Chronograph

Nr. ref. IW392101
Cena: 197 340,00 zł
szt.
zobacz więcej

IWC Da Vinci Tourbillon Rétrograde Chronograph

Nr. ref. IW393101
Cena: 506 000,00 zł
szt.
zobacz więcej

Wraz z marką IWC przedstawiamy Państwu tryumfalny powrót linii DaVinci, która ma swe korzenie w latach osiemdziesiątych.

Iwc Cchaffhausen Da Vinci

Charakterystyczny kształt koperty i uszu zegarków DaVinci doskonale współgra z czytelną i klasyczną tarczą, dzięki czemu stanowią one ponadczasowe dodatki doskonałe na różne okazje. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów i ręczne dopracowanie w najdrobniejszych detalach zadowolą najbardziej wymagających użytkowników.

Iwc Da Vinci automatic

Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich modeli zegarków męskich DaVinci szwajcarskiej marki IWC!

Wirtuozerskie zegarki IWC Da Vinci

Nadzwyczajna kolekcja czasomierzy marki IWC Da Vinci nie bez powodu sygnowana jest nazwiskiem kongenialnego włoskiego człowieka renesansu – Leonarda. Chociaż właściwie da Vinci nie oznaczało nazwiska w naszym dzisiejszym rozumieniu, a raczej nazwę miejscowości, w której mieszkał. Podobnie ma się sprawa ze szwajcarskim przedsiębiorstwem IWC oraz manufakturą Schaffhausen, której nazwa miejscowości stała się wręcz nieodłącznym członem rozpoznawalnej na całym świecie marki zegarków, oferującej prezentowaną linię Da Vinci. I chociaż tę serię kojarzymy raczej intuicyjnie z przełomem XV i XVI wieku to swoje korzenie ma tak naprawdę w latach 80. ubiegłego stulecia.

IWC Da Vinci – linia sygnowana geniuszem

Tak jak Leonardo da Vinci symbolizuje prymat rozumu i nauki, rewolucyjne wynalazki oraz pionierstwo, podobnie czasomierze z naszej ekskluzywnej kolekcji kojarzą się z podobnymi przymiotami. Poszczególne modele z linii Da Vinci zawierają najwyższe komplikacje, czyli naddane mechanizmy. Jednym z nich jest chociażby tourbillon – innowacyjna obrotowa klatka w mechanizmie zegarowym czy analogowy datownik typu Retrograde, w jednym z prawdopodobnie najbardziej prestiżowych i luksusowych czasomierzy tej szwajcarskiej marki – IWC Da Vinci Tourbillon Retrograde Chronograph.

I chociaż ten model nie ma sobie równych, pozostałe zegarki z tej wspaniałej serii również nie szczędzą nowatorskich rozwiązań. Trzy z pięciu modeli ma wysokość koperty nieprzekraczającą wraz ze szkiełkiem dziesięciu milimetrów! Jednak kompaktowy charakter tych ultra cienkich zegarków nie wyklucza precyzyjnych i niezawodnych mechanizmów o wysokim kalibrze.

Wykorzystanie materiałów wysokiej jakości: od stali szlachetnej po osiemnastokaratowe złoto, przydaje czasomierzom szyku i elegancji.

Zaufaj szwajcarskiej jakości podpartej autorytetem włoskiego geniusza i dobierz zegarek, który najlepiej podkreśli wyrazistość Twojego charakteru!

Administratorem podanych danych osobowych jest Krakowski Salon Jubilerski W. Strojny Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie, ul. Księdza Dercza 3, 30-437 Kraków. Dowiedz się więcej na temat ochrony prywatności.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl