Promocje na zegarki do -50%! Sprawdź tutaj

IWC Ingenieur

IWC Ingenieur Automatic

Nr. ref. IW357001
Cena: 22 770,00 zł
szt.
zobacz więcej

IWC Ingenieur Automatic

Nr. ref. IW357002
Cena: 27 600,00 zł
szt.
zobacz więcej

IWC Ingenieur Automatic

Nr. ref. IW357003
Cena: 68 540,00 zł
szt.
zobacz więcej

IWC Ingenieur Chronograph

Nr. ref. IW380801
Cena: 40 480,00 zł
szt.
zobacz więcej

IWC Ingenieur Chronograph

Nr. ref. IW380803
Cena: 91 080,00 zł
szt.
zobacz więcej

Linia Ingenieur zegarków IWC to doskonały wybór dla mężczyzn doceniających efektowne dodatki.

Iwc Ingenieur 2018

Inżynier to grupa zegarków znana wielbicielom czasomierzy od lat pięćdziesiątych. W latach siedemdziesiątych techniczny charakter tej kolekcji został wzbogacony designem samego Geralda Genty. Obecna kolekcja nawiązuje do eleganckiego ducha dawnych wyścigów samochodowych, stosując jednocześnie najnowsze rozwiązania technologiczne.

Iwc Ingenieur Automatic price

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z zegarkami męskimi IWC Schaffhausen z linii Ingenieur dostępnymi w naszym sklepie internetowym Strojny!

Precyzyjne zegarki męskie IWC Ingenieur

Seria solidnych szwajcarskich zegarków IWC Ingenieur została zaprojektowana z myślą o mężczyznach, stąpających twardo po ziemi, których bywa, że nazywamy umysłami ścisłymi. Nie bez powodu ta kolekcja czerpie swoją nazwę od niemieckiego określenia „inżyniera”. Ponadto ta linia nawiązuje do kultowych czasomierzy z lat 50. ubiegłego wieku. I choć czas biegnie od tamtej pory nieubłaganie – pod względem designu, wcale tak wiele się nie zmieniło do dnia dzisiejszego. Choć podobno współczesne modele nawiązują do ducha dawnych wyścigów samochodowych.

IWC Ingenieur – i wszystko chodzi jak w szwajcarskim zegarku…

Oczywiście największe zmiany w unikatowej linii IWC Ingenieur zaszły na polu technologicznym. Niezawodne mechanizmy łączą się obecnie z dość wysoką wodoszczelnością zegarków, którą zapewniają również zakręcane koronki. Jednak szczególne wyróżnienie stanowi fakt, iż wszystkie modele z tej serii posiadają pieczęć Probus Scafusia, która świadczy o docenieniu tych czasomierzy przez wewnętrznych zegarmistrzów i projektantów IWC.

Znając ścisłe kalendarze i napięte grafiki inżynierów, aparaty IWC Ingenieur zostały wyposażone również w datowniki, żeby ułatwić ich właścicielom orientację czasową. Niektóre modele mają nawet chronograf, za pomocą którego można odmierzać krótkie odcinki czasowe.

Natomiast duże czytelne tarcze światowej sławy zegarków, mocowane do nadgarstków za sprawą stalowych bransolet lub paska ze skóry aligatora, świadczą o wyczuciu smaku i wyrafinowanym guście ich właściciela. Te luksusowe czasomierze gwarantują również poczucie prestiżu i wzmacniają szykowny wizerunek.

 

Administratorem podanych danych osobowych jest Krakowski Salon Jubilerski W. Strojny Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie, ul. Księdza Dercza 3, 30-437 Kraków. Dowiedz się więcej na temat ochrony prywatności.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl