Promocje na zegarki do -50%! Sprawdź tutaj

IWC Pilots Watches Antoine de Saint Exupery

IWC Pilots Watches Antoine de Saint Exupery to wyjątkowa kolekcja szwajcarskich zegarków, które przyciągają uwagę swoim klasycznym wyglądem i wyróżniają się wysoką precyzją.

IWC to jeden z najpopularniejszych producentów odpowiedzialnych za tworzenie luksusowych czasomierzy. Nie ma jednak w tym nic zaskakującego. IWC to połączenie tradycji, wspaniałej długowiecznej historii, perfekcjonizmu i prestiżu. Do tego ciężko przejść obojętnie obok ich fascynacji lotnictwem, co widać po seriach zegarków powstałych w hołdzie dla najznakomitszych i najpopularniejszych pilotów, samolotów lub serii. Przedstawiamy IWC Pilot’s Watches Antoine de Saint Exupery, czyli model dla osób, które cenią kunszt perfekcjonizmu i historię idącą za tym wybitnym nazwiskiem. Tutaj nie ma miejsce na nieprzemyślane części i funkcjonalności lub przypadek.

Wspaniała historia wybitnego człowieka

Kim był Antoine de Saint Exupery? Otóż jest to autor lektury pt. Mały Książę. Prawdopodobnie nie musimy jej przedstawiać, ponieważ jest to opowieść, którą zna niemal każdy – nawet jeśli nie jest on miłośnikiem czytelnictwa. Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę z tego, że Antoine de Saint Exupery zasłużył sobie na tak duże wyróżnienie i hołd czymś jeszcze. Otóż był on pilotem samolotu – i to nie byle jakiego. Antoine de Saint Exupery brał aktywny udział w II Wojnie Światowej. Niestety, jego ostatnia misja miała miejsce w 1944 roku, gdy nie wrócił on już do bazy.

Marka IWC wypuściła więc dwie serie czasomierzy nawiązujących do życia Antoine’a de Saint Exupery’a. Jest to IWC Pilot’s Watches Antoine de Saint Exupery (która nawiązuje bezpośrednio do bohatera i wspaniałego artysty) i IWC Pilot’s Watches Le Petit Prince (linia poświęcona historii Małego Księcia). Obydwie propozycje dostępne są w ofercie e-Zegarki.com, dlatego zachęcamy do zapoznania się z nimi – zwłaszcza jeśli fascynujesz się lotnictwem, historią lub twory Antoine de Saint Exupery’a są Ci szczególnie bliskie.

Jakość, precyzja i bezapelacyjna elegancja

Zegarki IWC Pilot’s Watches Antoine de Saint Exupery wyposażone są w perfekcyjnie dopracowany mechanizm automatyczny, który posiada rezerwę chodu na poziomie 44 godzin. Warto zauważyć, że nie jest to przypadkowa wartość, która na pierwszy rzut oka nie zalicza się do imponującego przedziału. 44 to rok, w którym zginął Antoine de Saint Exupery podczas podniebnych walk o wolność – a dokładnie był to rok 1944.

Zegarek posiada także zabezpieczenie antymagnetyczne. Dzięki niemu będzie on w pełni bezpieczny na czas podniebnych podbojów, w trakcie których dochodzi do silnych pól magnetycznych. Zegarmistrzowie odpowiedzialni za serię IWC Pilot’s Watches Antoine de Saint Exupery zadbali o imponującą wytrzymałość konstrukcji. Dowodem na to jest wykorzystanie użycie szafirowego szkiełka z podwójną powłoką antyrefleksyjną. Konsumenci otrzymują także zakręcaną koronkę, której zadaniem jest ochrona czasomierza przed wodą, która mogłaby przedostać się do mechanizmu.

Nie można przejść obojętnie obok funkcjonalności dbających o komfort użytkowników. Zegarki naręczne dla pilotów nie mogłoby obyć się bez datownika, który umożliwia lepszą kontrolę nad kalendarzem i planowanymi obowiązkami. Do pomiaru odcinków czasowych zastosowano też chronograf, który wśród lotników stanowi niemal obowiązkową podstawę.

e-Zegarki.com – dołącz do grona zadowolonych klientów

Nie jesteśmy standardowym sklepem z zegarkami. Hołdujemy tradycji i stawiamy na luksus przekładający się na prestiż i satysfakcję klientów. Prowadzimy naszą rodzinną firmę od prawie 100 lat, gdyż z dumą możemy wspomnieć o tym, że pierwsze kroki w fachu zegarmistrza założyciel (Bogdan Strojny) stawiał w roku 1925! Od tego czasu kultywujemy tę rodzinną tradycję i mimo poważnych upadków w przeszłości, dziś z wznosimy się na wyżyny możliwości, oferując najwspanialsze czasomierze na świecie z najwyższej półki. Marka IWC i jej seria Pilot’s Watches Antoine de Saint Exupery jest tego najlepszym przykładem!

Chcesz poznać szczegóły dotyczące parametrów technicznych konkretnych modeli zegarków marki IWC? Dostępne są one w opisach. Te z kolei znajdują się w karcie danego produktu. Gdyby zabrakło tam odpowiedzi na Twoje pytania, zespół sklepu e-Zegarki.com służy pomocą. Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć i wybrać czasomierz oraz sfinalizować zamówienie od A do Z.

Administratorem podanych danych osobowych jest Krakowski Salon Jubilerski W. Strojny Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie, ul. Księdza Dercza 3, 30-437 Kraków. Dowiedz się więcej na temat ochrony prywatności.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium