IWC Pilots Watches Le Petit Prince

IWC Big Pilot’s Watch Edition “Le Petit Prince” 46 mm

Nr. ref. IW501002
Cena: 63 900,00 zł
szt.
zobacz więcej

Cenisz sentymentalne wątki i bogate historie kolekcjonerskich wyrobów, które są w stanie wzbogacić Twoje zbiory lub outfit? Jeśli należysz do grona osób szukających fantastycznych alternatyw dla klasycznych rozwiązań, seria IWC Pilot’s Watches Le Petit Prince zaspokoi Twoje oczekiwania. Zobacz propozycje, które przygotowaliśmy wspólnie z naszym zespołem i poznaj fantastyczną wartość, którą prezentują czasomierze dostępne w tej kategorii.

IWC, a właściwie International Watch Company to amerykańsko-szwajcarska marka, która w swojej historii połączyła amerykańską fantazję i marzenia ze szwajcarską precyzją i perfekcjonizmem. Jako jedyna szwajcarska marka zajmująca się produkcją zegarków, w dalszym ciągu nosi ona swoją charakterystyczną i znaną na całym świecie anglojęzyczną nazwę – co czyni ją wyjątkową.

Luksus to nie tylko elegancja, czyli nieśmiertelne IWC Pilot’s Watches Le Petit Prince

Zacznijmy od tego, co wyróżnia zegarki IWC Pilot’s Watches Le Petit Prince – startując od ponadprzeciętnej jakości wykonania i dbałości o najdrobniejsze detale. Serce czasomierzy IWC to oczywiście mechanizm automatyczny, który gwarantuje rezerwę chodu do 7 dni, co daje w sumie aż 168 godzin!

Zegarki IWC Pilot’s Watches Le Petit Prince dostępne są w wersjach ze skórzanym paskiem lub na srebrnej bransolecie. Ich cechą wspólną jest jednak niebieska tarcza, która jednoznacznie wskazuje serię, której została poświęcona. Dzięki temu czasomierze Le Petit Prince perfekcyjnie będą komponować się z codziennym outfitem (np. jeansami i t-shirtem) lub nieformalnym biurowym dress code (np. koszulą w kratę z chinosami).

Seria IWC Pilot's Watches Le Petit Prince, czyli fascynująca seria dla kolekcjonerów

Historia Antoine de Saint-Exupéry to życiorys wspaniałego człowieka, który zasłużył na hołd. Lektura „Mały Książę” to nie jedyny utwór literacki, który znaleźć można w zbiorach twórczości tego autora, a pisarstwo nie stanowi jedynego powodu do dumy i sławy. Antoine de Saint-Exupéry był również pilotem, który brał czynny udział w walkach podczas II Wojny Światowej. Niestety, w roku 1944 odbyła się jego ostatnia misja.

Książka Mały Książe została przetłumaczona na języki całego świata i mimo upływu lat, wciąż uznawana jest za najsłynniejsze dzieło francuskiego pioniera. Wraz z potomkami Antoine de Saint-Exupéry, marka IWC od 2013 roku tworzy ekskluzywne modele zegarków z serii Pilot's Watch, które są hołdem dla tej wybitnej historii wspaniałego człowieka, wojownika o wolność i życie innych oraz artysty. Wszystkie czasomierze z serii IWC Pilot’s Watches Le Petit Prince mają charakterystyczną niebieską tarczę i grawer, który przedstawia m.in. postać Małego Księcia – co jest znakiem rozpoznawczym całej serii poświęconej na hołd dla tego ponadczasowego dzieła literackiego.

e-Zegarki.com – oferta szyta na miarę potrzeb konsumentów

Nie jesteśmy kolejnym sklepem z luksusowymi zegarkami. Nasza tradycja zaczyna się w 1925 roku i od tego czasu tworzymy swoją rodzinną markę! e-Zegarki.com to miejsce, które zostało zbudowane na podstawie wiedzy, umiejętności i doświadczeń naszego ojca. Po latach rodzina wciąż zajmuje się sztuką zegarmistrzostwa, zapewniając klientom najwyższy poziom satysfakcji z wyboru. Zapraszamy do zapoznania się z historią, która udowadnia, że walka o marzenia i wartości popłaca – nawet jeśli wszystko wskazuje na to, że przyszłość nie rysuje się w kolorowych barwach. Dziś mamy jednak pewność, że jakość, perfekcja i profesjonalizm to cechy, które pozwolą nam wyjść obronną ręką z każdej sytuacji. Marka IWC jest jednym z przykładów stanowiących niepodważalny dowód na prawdziwość naszych słów i deklaracji.

Mamy nadzieję, że każdy kolekcjoner doskonale zdaje sobie sprawę z piękna bohaterskiego poświęcenia, które uhonorowane dziś jest za pomocą luksusowej linii zegarków IWC. Jeśli należysz więc do grona miłośników marki lub szukasz ciekawych konstrukcji, które niosą za sobą historie, jesteś we właściwym miejscu. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Administratorem podanych danych osobowych jest Krakowski Salon Jubilerski W. Strojny Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie, ul. Księdza Dercza 3, 30-437 Kraków. Dowiedz się więcej na temat ochrony prywatności.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium