IWC Pilots Watches Spitfire

IWC Big Pilot's Watch Spitfire 43 mm

Nr. ref. IW329702
Cena: 51 060,00 zł
szt.
zobacz więcej

IWC Pilot’s Watch Chronograph Spitfire 41 mm

Nr. ref. IW387901
Cena: 36 300,00 zł
szt.
zobacz więcej

IWC Pilot’s Watch Chronograph Spitfire 41 mm

Nr. ref. IW387902
Cena: 39 100,00 zł
szt.
zobacz więcej

Ciężko znaleźć kogoś, kto nigdy nie spotkał się z nazwą Spitfire. Jest to historyczna konstrukcja samolotu, która ze względu na wybitne zasługi w militarnej historii świata, została doceniona nie tylko przez lotników, ale także zegarmistrzów IWC – którzy oddali jej swój hołd, dedykując całą serię IWC Pilot’s Watches Spitfire. Jest to jedna z topowych serii szwajcarskiego producenta luksusowych czasomierzy.

Z przyjemnością przedstawiamy konstrukcje, które podbiły serca kolekcjonerów i konsumentów na całym świecie. W e-Zegarki.com znajdziesz najpopularniejsze opcje, które bez wątpienia są świetnym uzupełnieniem Twoich zbiorów lub garderoby. W razie ewentualnych pytań służymy pomocą i wsparciem.

Wyjątkowy charakter IWC Pilot’s Watches Spitfire

Seria IWC Pilot’s Watches Spitfire to nieprzypadkowy twór projektantów i zegarmistrzów. Jest to zarówno hołd dla pilotów brytyjskich myśliwców Spitfire, jak i nawiązanie do najpopularniejszego modelu nawigacyjnego – Mark 11. Był to zegarek naręczny produkowany w Schaffhausen dla Królewskich Sił Powietrznych od 1948 roku i był noszony przez wielu pilotów i nawigatorów w tym czasie. Dziś konsumenci mogą sięgnąć po IWC Pilot’s Watches Spitfire o zbliżonym designie, który uznawany jest za surowy odpowiednik wariantu historycznego.

Poznaj ponadczasową jakość zegarków IWC Pilot’s Watches Spitfire

IWC Pilot’s Watches Spitfire dostępne są w trzech wariantach wizualnych. Każdy z nich został wyposażony w niezawodny mechanizm automatyczny i zestaw podstawowych funkcjonalności. Do dyspozycji interesantów są zatem zegarki z serii Spitfire, które posiadają:

  • tradycyjny skórzany pasek;

  • srebrną bransoletę;

  • pasek tekstylny.

Wszystkie te warianty idealnie komponują się z codziennymi stylizacjami lub służbowym dresscode. Z powodzeniem możesz więc łączyć je z codziennymi koszulami, jeansami, t-shirtami lub kurtkami w nieoficjalnych outfitach, zwracając uwagę na nieprzeciętną dbałość o jakość odzieży i akcesoriów.

Dlaczego marka IWC to producent, który stał się ponadczasową ikoną światowego luksusu i elegancji? Po pierwsze, należy zwrócić szczególną uwagę na styl ich wyrobów. Charakteryzują się one imponującą dbałością o najdrobniejsze szczegóły, co zostało docenione przez wybitnych ekspertów sztuki zegarmistrzowskiej, kolekcjonerów i użytkowników. Po drugie, produkowane są one z wyselekcjonowanych materiałów i w wielu przypadkach marka IWC stosuje autorskie tworzywa o konkretnych właściwościach i zastosowaniach – co czyni ich zegarki wyjątkowymi. Po trzecie, IWC definiuje historia, którą budują od 1868 roku i fakt, że jest to jedyny szwajcarski producent zegarków luksusowych, noszący anglojęzyczną nazwę.

Jak widać, warto stawiać na IWC – niezależnie, czy jesteś konsumentem, czy kolekcjonerem. IWC Pilot’s Watches Spitfire to linia, której nie może zabraknąć w Twoich zbiorach. Przekonaj się o tym na własne oczy i skorzystaj z przedstawionej oferty. Więcej szczegółów na temat poszczególnych propozycji znajdziesz w ich opisach, które dostępne są w karcie produktu.

Dlaczego akurat e-Zegarki.com?

1925 rok – moment, w którym nasz ojciec postanowił zostać zegarmistrzem. Prawie 100 lat temu zaczęła się nasza historia, która mimo wzlotów i upadków trwa do dziś. Biorąc pod uwagę fakt, że w ofercie e-Zegarki.pl skupiamy się na najbardziej prestiżowych konstrukcjach czasomierzy (do których należy seria IWC Pilot’s Watches Spitfire), możemy dziś stwierdzić, że obraliśmy właściwą drogę i udało nam się dotrzeć do celu. Wciąż prowadzimy rodzinny biznes i stale dbamy o profesjonalizm na najwyższym światowym poziomie. Zaufało nam wielu zadowolonych kolekcjonerów i konsumentów – w tym sam papież Jan Paweł II. Ty również możesz dołączyć do tego grona.

Nie zapominaj, że IWC Pilot’s Watches Spitfire to tylko jedna z dostępnych opcji marki IWC w e-Zegarki.com. Zachęcamy zatem do zapoznania się z pozostałymi propozycjami, które mogą stanowić formę uzupełnienia Twojej kolekcji. Przekonaj się, że marka IWC to elegancja, którą użytkownicy otrzymują razem z niezawodnością i dbałością o najdrobniejsze detale.

Administratorem podanych danych osobowych jest Krakowski Salon Jubilerski W. Strojny Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie, ul. Księdza Dercza 3, 30-437 Kraków. Dowiedz się więcej na temat ochrony prywatności.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium