Premier Heritage

Breitling Premier B25 Datora 42

Nr. ref. RB2510371G1P1
Producent: Breitling
Cena: 108 100,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Breitling Premier B25 Datora 42

Nr. ref. AB2510201K1P1
Producent: Breitling
Cena: 61 300,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Breitling Premier B15 Duograph 42

Nr. ref. RB1510251B1P1
Producent: Breitling
Cena: 92 600,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Breitling Premier B09 Chronograph 40

Nr. ref. AB0930D31L1P1
Producent: Breitling
Cena: 38 000,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Zegarek Breitling Premier B09 Chronograph 40 złoty męski

Nr. ref. RB0930371G1P1
Producent: Breitling
Cena: 79 600,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Zegarek Breitling Premier B15 Duograph 42 niebieski męski

Nr. ref. AB1510171C1P1
Producent: Breitling
Cena: 48 200,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Ponadczasowe zegarki męskie Breitling Heritage

Dostępne w naszej ofercie zegarki męskie Breitling Heritage wyróżnia wiele cech. Między innymi modele z tej serii posiadają certyfikat COSC. To gwarancja, że urządzenia są niezwykle dokładne, a przecież precyzyjne mierzenie czasu to zasadnicza funkcja zegarków. Ekskluzywne zegarki Breitling Heritage zostały wyposażone w wiele przydatnych funkcji. Sprawdzają się na co dzień, jak i na specjalne okazje. 

Prestiżowe zegarki męskie Breitling Heritage

Posiadające bardzo długą historię zegarki męskie Breitling Heritage niezmiennie cieszą się zainteresowaniem użytkowników. Dlaczego? Głównie z tego powodu, że modele z tej serii to jakość sama w sobie, symbol prestiżu. Niezawodność łączy się z elegancją, a to nie pozwala przejść obok nich obojętnie. 

Niewątpliwie najbardziej wyrafinowanym modelem z linii Heritage jest Breitling Premier B25 Datora 42. Producent oferuje ten model w dwóch wersjach. W pierwszej koperta wykonana jest ze stali szlachetnej, a tarcza w kolorze miedzianym. Natomiast druga wersja została wykonana w 18-karatowym czerwonym złotem.

Zegarki męskie Breitling Heritage są oczywiście wzbogacone o chronograf, czyli swoisty analogowy stoper, bardzo przydatny podczas aktywności fizycznej. Wiele dyscyplin sportowych wiąże się z liczeniem czasu, odliczaniem, pokonywaniem rekordów czasowych – do takich czynności sprawdzą się zegarki męskie Breitling, które oferujemy. Posiadamy szeroki wybór modeli. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się zegarki męskie Breitling wpasowujące się w styl vintage, a więc liczne modele z serii Heritage. Dobrym przykładem jest Breitling Premier BO9 Chronograph 40. Złotobrązowy lub brązowy pasek ze skóry aligatora w zestawieniu z pistacjową zieloną tarczą wykonaną ze stali nierdzewnej robi wrażenie i odpowiada za unikatowość zegarka. Przeszklone elementy i prostokątne przyciski chronografu to niezwykle eleganckie wykończenie zegarka. Co ważne, wytworność idzie tutaj w parze z funkcjonalnością i zastosowaniem najnowocześniejszych technologii.

Historyczne, ekskluzywne zegarki Breitling

Jest rok 1884. Leon Breitling produkuje pierwsze zegarki sygnowane swoim nazwiskiem. Dba o wszelkie detale, a każdy z jego zegarów jest chronometrem. Kiedyś używane głównie przez pilotów, dziś chronometry spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Swoim ponadczasowym designem i ekskluzywnością już od pokoleń podbijają serca użytkowników. Wymienione cechy posiadają w zasadzie wszystkie zegarki męskie Breitling. Niemniej jednak modele z serii Heritage zdają się pod tym względem wyróżniać. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zegarków męskich Breitlign Heritagei wyboru ulubionego modelu.

Administratorem podanych danych osobowych jest Krakowski Salon Jubilerski W. Strojny Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie, ul. Księdza Dercza 3, 30-437 Kraków. Dowiedz się więcej na temat ochrony prywatności.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium