Zegarki Frederique Constant męskie

Frederique Constant Slimline Moonphase Manufacture 42 mm

Nr. ref. FC-705V4S4
Cena: 17 190,00 zł
szt.
zobacz więcej

Męski Frederique Constant – doskonały dla mężczyzn z klasą

O klasie mężczyzny może świadczyć nie tylko jego zachowanie się i obycie w różnorodnych sytuacjach, ale także to, jak się prezentuje. Chociaż nie szata zdobi człowieka, to odpowiedni wygląd dla wielu z nas jest bardzo istotny. Dlatego też, jako dodatki, warto posiadać w swojej garderobie zegarki męskie Frederiqe Constant.

Frederique Constant dla mężczyzn – popularne, bo szykowne i eleganckie

Zegarki męskie Frederique Constant są bardzo popularnym wyborem wśród mężczyzn. Jednak nie ma co się temu dziwić. Można być pewnym, że zegarki Frederique Constant męskie będą się idealnie prezentowały do każdego ubioru. Niezależnie od tego czy wybierzemy je do szykownego i eleganckiego garnituru, czy ubierzemy się po prostu w spodnie i koszulkę, posiadany przez nas zegarek doskonale skomponuje się z całym ubiorem.

Duża tarcza oraz wyrazisty i szeroki skórzany pasek w połączeniu z perfekcją wykonania każdego z elementów czasomierza nadają zegarkom niezwykle męski, ale jednocześnie pełen klasy charakter.

Historia, która jest dziś marką. To właśnie męskie Frederique Constant

Kiedy w 1988 roku powstawała marka Frederique Constant, zapewne niewiele osób myślało, że nieco ponad trzydzieści lat później, będzie to jeden z najbardziej znanych producentów zegarków na świecie. Nie ma w tym jednak żadnego przypadku. Za marką stoi bowiem o wiele dłuższa historia, której początki sięgają jeszcze początków XIX wieku, kiedy to żyli Frederique Schreiner i Constant Stas. To właśnie od ich imion wzięła się nazwa marki. Oficjalnie w 1988 roku powołali ją do życia ich prawnukowie, którzy połączyli ze sobą siły i stworzyli m.in. Frederique Constant męskie.

Dzięki ciężkiej pracy pełnej pasji i zaangażowania, dziś zegarki Frederique Constant męskie są symbolem najwyższej jakości oraz gwarancją niezawodności i doskonałego wykonania. Firma łączy w nich zarówno swoją historię, jak i nowoczesny design, co powoduje, że czasomierze Frederique Constant męskie mają ponadczasowy charakter.

Administratorem podanych danych osobowych jest Krakowski Salon Jubilerski W. Strojny Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie, ul. Księdza Dercza 3, 30-437 Kraków. Dowiedz się więcej na temat ochrony prywatności.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium