Zegarki Glycine

Glycine Combat Sub 42 Unisex

Nr. ref. GL0272
Producent: Glycine
Cena: 4 150,00 zł
szt.
zobacz więcej

Glycine Combat

Nr. ref. GL0116
Producent: Glycine
Cena: 4 790,00 zł
szt.
zobacz więcej

Glycine Combat 6 Classic 43

Nr. ref. GL0109
Producent: Glycine
Cena: 3 990,00 zł
szt.
zobacz więcej

Glycine Combat Sub 42

Nr. ref. GL0089
Producent: Glycine
Cena: 3 980,00 zł
szt.
zobacz więcej

Glycine Combat SUB 42 VINTAGE

Nr. ref. GL0262
Producent: Glycine
Cena: 4 810,00 zł
szt.
zobacz więcej

Glycine Combat Sub 42mm Vintage

Nr. ref. GL0259
Producent: Glycine
Cena: 4 810,00 zł
szt.
zobacz więcej

Glycine Combat SUB 42 Vintage

Nr. ref. GL0260
Producent: Glycine
Cena: 4 150,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Glycine Airman 42 Double Twelve

Nr. ref. GL0175
Producent: Glycine
Cena: 5 230,00 zł
szt.
zobacz więcej

Glycine Combat 6 Classic 43 mm

Nr. ref. GL0101
Producent: Glycine
Cena: 3 980,00 zł
szt.
zobacz więcej

Szwajcarska firma Glycine rozpoczęła swoją działalność w 1914 roku – dzisiaj oferuje pełną gamę wyjątkowych czasomierzy dla najbardziej wymagających użytkowników. 

Glycine znana jest przede wszystkim ze swoich legendarnych modeli lotniczych zegarków Airman, ale w swoim asortymencie posiada także szeroką gamę innych ekskluzywnych zegarków męskich i damskich w stylach klasycznym oraz nowoczesnym.

Zegarki Glycine to najwyższa jakość szwajcarskiego zegarmistrzostwa – teraz dostępna również w naszym sklepie internetowym Strojny!

Znakomite szwajcarskie zegarki Glycine

Za kolebkę zegarmistrzowskiego kunsztu niewątpliwie uznaje się kraj, malowniczo położony pośród masywów Alp – Szwajcarię. Tam też, w miejscowości Bonne, w 1914 roku powstała manufaktura trudniąca się wyrobem zegarkówGlycine. Tak więc niemal od początku ubiegłego wieku, czas odmierzał rytm kojącego tykania tych wirtuozerskich zegarków. Dzisiaj to światowej klasy marka, którą z dumą zasilamy nasze portfolio unikatowych czasomierzy.

Wyjątkowe zegarki szwajcarskiej marki Glycine – od czego się zaczęło?

Początkowo naręczne czasomierze marki Glycine były przeznaczone na przeguby wyłącznie kobiecych dłoni. Zegarmistrzowie wyspecjalizowali się w subtelnym i eleganckim designie, idealnie wpisującym się w damskie gusta pierwszej połowy dwudziestego stulecia.

Następnie zegarki Glycine były projektowane i wytwarzane przede wszystkim z myślą o lotnikach cywilnych oraz pilotach militarnych. Wydawać by się mogło, że nie da się już mierzyć wyżej niż pod nieboskłon. Z czasem jednak ta marka została doceniona również przez uczestników lotów pozaziemskich i tak, na swoich nadgarstkach astronauci zabrali te szwajcarskie czasomierze nawet w kosmos!

Obecnie marka Glicyne kojarzy nam się przede wszystkim z solidnie wykonanymi zegarkami przy użyciu surowców o najwyższej jakości. Ich niezawodne mechanizmy sprawiają, że jesteśmy w stanie określić godzinę z niespotykaną precyzyjnością.

Ekskluzywny i luksusowy wygląd czasomierzy doskonale podkreśla walory charakteru ich szczęśliwych właścicieli bądź właścicielek. Jednak zewnętrzny szyk nie wyklucza praktycznego zastosowania tych wielofunkcyjnych gadżetów.

Dlatego nie trać czasu i dobierz najbardziej dopasowany do Ciebie zegarek marki Glicyne, który podkreśli Twoje wewnętrzne piękno i podrasuje Twój niepowtarzalny wizerunek!

Administratorem podanych danych osobowych jest Krakowski Salon Jubilerski W. Strojny Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie, ul. Księdza Dercza 3, 30-437 Kraków. Dowiedz się więcej na temat ochrony prywatności.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium