Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Znamienita manufaktura Longines łączy niepowtarzalne wzornictwo najdoskonalszych modeli ze swojego dotychczasowe dorobku z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie zegarmistrzostwa. Czasomierze z kolekcji Heritage Classic oddają hołd duchowi innowacji, który towarzyszy zegarmistrzom Longines od samego początku istnienia marki. Zegarki Longines czerpią garściami z bogatego, gromadzonego latami doświadczenia i doskonale ilustrują trwałość będącą znakiem rozpoznawczym marki, a także niesłabnące pragnienie uhonorowania historii. Marka łączy niepowtarzalne wzornictwo najdoskonalszych modeli ze swojego dotychczasowego dorobku z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie zegarmistrzostwa. Czasomierze z kolekcji Heritage Classic oddają hołd duchowi innowacji, który towarzyszy zegarmistrzom Longines od samego początku istnienia marki. Zegarki Longines czerpią garściami z bogatego, gromadzonego latami doświadczenia i doskonale ilustrują trwałość będącą znakiem rozpoznawczym marki, a także niesłabnące pragnienie uhonorowania historii. Czasomierz objęty jest pięcioletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 10,80 mm |
| Kaliber: | L888 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Rezerwa chodu: | 72 godziny |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | L16504722 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekudnik
-Kaliber mechanizmu L888
-Krzemowy włos balansu
-Luminescencyjne wskazówki i indeksy
-Mechaniczny mechanizm samonakręcający, pracujący w rytmie 28 800 drgań na godzinę,
z rezerwą chodu wynoszącą około 72 godziny, przy maksymalnie nakręconej sprężynie
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe z wielowarstwową powłoką antyodblaskową po obu
stronach
-Pozłacane wskazówki
-Tarcza srebrna
-Zapięcie zwykłe
-Znaczniki godzin nakładane indeksy


