Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Kolekcja Conquest Classic Longines umiejętnie łączy nowoczesność z charakterystycznym dla marki wyrafinowaniem. Najnowszy model z tej linii, elegancki i smukły czasomierz, jest nie tylko zdecydowanie kobiecy, ale również bardzo współczesny. Zaprojektowany z myślą o dotrzymaniu kroku nowoczesnej kobiecie, zegarek ten z pewnością przypadnie do gustu paniom, które zręcznie splatają ze sobą wiele aspektów swojego codziennego życia. Czasomierz objęty jest pięcioletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 10,80 mm |
| Kaliber: | L888 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Rezerwa chodu: | 72 godziny |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | L16504522 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-Dekiel koperty zakręcany
-Kaliber mechanizmu L888
-Krzemowy włos balansu odporny na pole magnetyczne
-Luminescencyjne wskazówki i indeksy
-Mechaniczny mechanizm samonakręcający, pracujący w rytmie 28 800 drgań na godzinę, z rezerwą chodu wynoszącą około 72 godziny, przy maksymalnie nakręconej sprężynie
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe z wielowarstwową powłoką antyodblaskową po obu stronach
-Pozłacane, różowe wskazówki
-Swiss Super-LumiNova®
-Tarcza czarna, polerowana, lakierowana
-Zapięcie zwykłe
-Znaczniki godzin nakładane różowe indeksy


