Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
The Longines Avigation BigEye to wyjątkowy, przepiękny czasomierz wzorowany na modelu z 1971 roku. Zadbano w nim o każdy szczegół, aby jak najwierniej odwzorować jego pierwowzór. Zegarek wyposażono w szafirowe szkło, nowoczesny mechanizm spełniający najwyższe standardy. Kopertę tego zegarmistrzowskiego dzieła sztuki wykonano z tytanu, który jest nie tylko antyalergiczny, ale również bardzo lekki. Wewnątrz koperty pracuje mechanizm automatyczny Base Calibre ETA A08.L01 o rezerwie chodu 60 godziny. The Longines Avigation BigEye posiada pięcioletnią, międzynarodową gwarancję producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 14,50 mm |
| Kaliber: | L688 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 41mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Rezerwa chodu: | 66 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | tytan |
| Referencja: | L28161932 |
Cechy dodatkowe
-Balans Vibrations 28’800 A/h
-Base calibre ETA A08.L01
-Chronograf
-Czarne wskazówki
-Funkcje: Godziny, minuty i małe wskazówki sekundowe na godzinie 9
-Kaliber L688
-Kamienie łożyskujące 27
-Koperta tytan
-Malowane cyfry arabskie
-Mechanizm chronografu: centralna wskazówka 60-sekundowa, licznik 30-minutowy na godzinie 3., licznik 12- godzinny na godzinie 6
-Rezerwa chody 60 godzin
-Super-LumiNova®
-Szkło szafirowe odporne na zarysowania z wielowarstwową powłoką antyrefleksyjną od spodu
-Zapięcie zwykłe


