Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Najdokładniejszy zegarek w historii. Nowy zegarek, inspirowany oryginalnym modelem Longines Ultra-Chron Diver z 1968 roku, wraz z opracowanym od podstaw mechanizmem o wysokiej częstotliwości jest współczesną interpretacją tego, co od zawsze wyróżnia markę Longines – duszy pioniera w dziedzinie pomiaru czasu w sporcie. Czasomierz objęty jest pięcioletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 13,60 mm |
| Kaliber: | L836 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wodoszczelność: | 300m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 43 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Rezerwa chodu: | 52 godziny |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | L28364522 |
Cechy dodatkowe
-Chronometer Officially Certified
-Dekiel koperty zakręcany
-Kaliber mechanizmu L836
-Materiał: stal nierdzewna i szafir
-Mechanizm z naciągiem automatycznym pracujący z częstotliwością 36 000 półwahnięć na godzinę oraz wyposażony w sprężynę włosową z monokrystalicznego krzemu zapewniającą rezerwę chodu wynoszącą około 52 godzin.
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe z wielowarstwową powłoką antyodblaskową po obu stronach
-Odporny na pole magnetyczne
-Srebrne polerowane wskazówki
-Swiss Super-LumiNova®
-Tarcza w kolorze czarnym
-Zakręcana koronka
-Zapięcie sprzączka
-Znaczniki godzin nakładane indeksy
-Pierścień lunety obracający się w jednym kierunku


