Art Deco

Frederique Constant Art Deco 30 mm

Nr. ref. FC-200MPW2V6
Cena: 4 890,00 zł
szt.
zobacz więcej

Frederique Constant Art Deco 30 mm

Nr. ref. FC-200MPB2V6
Cena: 4 790,00 zł
szt.
zobacz więcej

Frederique Constant Art Deco – szyk w połączeniu z historią

To jeden z najlepszych przykładów jak połączyć produkcję zegarków w nowoczesnym świecie z niezwykłym szykiem, historią oraz dbałością o detale. Zegarki Frederique Constant Art Deco zachwycają swoim wyglądem oraz ogromną liczbą detali, które są wykonane z wyjątkową precyzją. Ich niebywały charakter można dostrzec już na pierwszy rzut oka.

Perfekcyjna kompozycja, czyli Frederique Constant Art Deco

Niezwykły kunszt, wielka liczba detali oraz precyzja wykonania – to wszystko jest typowe dla zegarków Frederique Constant Art Deco. Wiele czasomierzy z tej linii skierowanych jest przede wszystkim do kobiet. Elementem charakterystycznym damskich Frederique Constant Art Deco jest owalna, lecz jednocześnie subtelna, tarcza. Tego rodzaju tarczy nie da się pomylić z żadnym innym, dzięki czemu każdy miłośnik chronometrów od razu rozpozna jaki rodzaj zegarka posiadamy.

Cały zegarek wygląda bardzo delikatnie, co powoduje, że będzie doskonale prezentował się na kobiecym nadgarstku. To wszystko jest możliwe dzięki poszczególnym elementom wykończenia takim jak perfekcyjnie dopasowana koronka, niewielka koperta czy odpowiednio zdobiona tarcza. Każdy z elementów zegarków Frederique Constant Art Deco jest dobrze przemyślany, dzięki czemu cała kompozycja czasomierza prezentuje się zachwycająco.

Frederique Constant Art Deco – lata 20. XX wieku w nowoczesnym wydaniu

Zegarki Frederique Constant Art Deco to gwarancja, że spojrzenia innych ludzi będą z podziwem wędrowały na kobiecy nadgarstek. Jest to możliwe dzięki niezwykłemu połączeniu nowoczesności z klimatem i stylem lat 20. poprzedniego stulecia. To właśnie ten okres stanowił bezpośrednio inspirację przy projektowaniu zegarków Frederique Constant Art Deco. Już wtedy kobietom zależało na niezwykle eleganckich i gustownych zegarkach, co pozostało niezmienne do dzisiaj. Z kolei Frederique Constant Art Deco sprosta wymaganiom współczesnych kobiet, które cenią sobie nawiązania do czasów sprzed prawie 100 lat.

Administratorem podanych danych osobowych jest Krakowski Salon Jubilerski W. Strojny Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie, ul. Księdza Dercza 3, 30-437 Kraków. Dowiedz się więcej na temat ochrony prywatności.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium