Horological Smartwatch

Frederique Constant Horological Smartwatch

Nr. ref. FC-282AN5B4
Cena: 4 699,00 zł
szt.
zobacz więcej

Frederique Constant Horological Smartwatch

Nr. ref. FC-282AN5B6
Cena: 3 749,00 zł
szt.
zobacz więcej

Frederique Constant Horological Smartwatch, czyli połączenie klasyki z innowacjami

Ostatnimi czasy zapanowała moda na tak zwane smartwatche, czyli zegarki wyposażone w specjalne funkcjonalności. Mowa o zegarkach, w przypadku których mierzenie czasu jest zwykle tak naprawdę jedynie funkcją dodatkową. Jednak klasyczne, eleganckie zegarki także wciąż mają duże powodzenie. Może zatem warto połączyć ze sobą te dwa rozwiązania? Tak właśnie uznał szwajcarski producent zegarków – Frederique Constant. Jego pomysł, w postaci linii czasomierzy Horological Smartwatch, okazał się strzałem w dziesiątkę.

Czym są męskie zegarki Frederique Constant Horological Smartwatch?

Warto od razu zaznaczyć, że zegarki Frederique Horological Smartwatchwystępują zarówno w wersji męskiej, jak i damskiej. Jednak w tej kategorii oferujemy czasomierze Horological Smartwatch dla panów. Są to zegarki, które pod względem mechanizmu oraz całego designu nawiązują do klasyki. To jedne z najbardziej tradycyjnych czasomierzy dostępnych na rynku. Jednocześnie posiadają one szereg funkcji dodatkowych, charakterystycznych dla nowoczesnych smartwatchy. Zatem dzięki zegarkom Frederique Cosntant Horological Smartwatch, możesz między innymi:

  • monitorować swój sen,

  • monitorować swoją aktywność fizyczną,

  • ustawiać alarmy,

  • łączyć się z urządzeniami mobilnymi.

Modele z serii Constant Horological Smartwatch

Seria Frederique Horological Smartwatch to stylowe zegarki z dodatkowymi funkcjonalnościami. Jednak modele dostępne w tej linii nie są identyczne. Różnice dotyczą zarówno designu, jak i funkcjonalności.

Interesującym modelem z serii Horological Smartwatch jest bez wątpienia zegarek kwarcowy z brązowym skórzanym paskiem. Mowa o czasomierzu z kopertą pozłacaną z wykorzystaniem metody PVD. Zegarek jest wyposażony w alarmy i budzik oraz umożliwia sprawdzanie godziny w różnych strefach czasowych. Ponadto, z jego pomocą możesz monitorować swój sen oraz aktywność fizyczną. Co więcej, zegarek ten możesz w łatwy sposób połączyć ze swoim smartfonem, aby w pełni wykorzystać możliwości tego innowacyjnego czasomierza.

Kolejna propozycja to zegarek z tarczą z cyframi rzymskimi. Wyjątkowo stylowa, klasyczna koperta została wykonana ze stali szlachetnej oraz pokryta powłoką PVD. Czasomierz posiada wieczny zegarek, datownik, funkcję alarmu oraz monitorowania snu.

Czy zegarek Frederique Horological Smartwatch to coś dla Ciebie?

Zastanawiasz się, czy zegarek z serii Horological Smartwatch to dla Ciebie dobre rozwiązanie? Jeśli cenisz sobie innowacyjne funkcjonalności i chcesz mieć nowoczesny zegarek, z pewnością model z tej linii przypadnie Ci do gustu. Zwłaszcza, jeśli oprócz nowoczesności, doceniasz również klasykę. Zegarki Frederique Constant Horological łączą w sobie bowiem te dwie cechy. Być może jednak nie zależy Ci na monitorowaniu snu czy łączeniu zegarka ze smartfonem. W takim razie mogą Cię zainteresować inne propozycje marki Frederique Constant. Polecamy między innymi modele z serii Classics Automatic oraz zachwycający designem Constant Slimline Gents.

Administratorem podanych danych osobowych jest Krakowski Salon Jubilerski W. Strojny Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie, ul. Księdza Dercza 3, 30-437 Kraków. Dowiedz się więcej na temat ochrony prywatności.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium