Slimline

Frederique Constant Slimline Ladies Moonphase 30 mm

Nr. ref. FC-206MPBD1S6B
Cena: 5 890,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Frederique Constant Slimline Moonphase 30 mm

Nr. ref. FC-206MPWD1S3B
Cena: 6 890,00 zł
szt.
zobacz więcej

Frederique Constant Slimeline Moonphase Stars Manufacture 39 mm

Nr. ref. FC-701BSD3SD6
Cena: 23 990,00 zł
szt.
zobacz więcej

Frederique Constant Slimline Moonphase 30 mm

Nr. ref. FC-206MPWD1S6
Cena: 4 890,00 zł
szt.
zobacz więcej

Frederique Constant Slimeline – dla tych, którzy cenią sobie klasykę w połączeniu z nowoczesnością

Wiele osób niejednokrotnie zastanawia się nad zakupem zegarka, który z jednej strony będzie cechował się klasycznym wyglądem, lecz jednocześnie będzie się wyróżniał swoją jakością i wyglądem. W takim przypadku świetnym wyborem są zegarki Frederique Constant Slimeline. Na pewno nie zawiodą one swoich nabywców.

Klasyczny wygląd? Wybierz Frederique Constant Slimeline

Chociaż świat rozwija się coraz szybciej, trendy w modzie niejednokrotnie się zmieniają, zaś co roku możemy spodziewać się rozmaitych nowości w zakresie dodatków do garderoby, jedno pozostanie niezmienne. Klasyczne zegarki nadal będą cieszyły się dużym zainteresowaniem, co niejednokrotnie widać na ulicach wielu miast. Tak też jest w przypadku zegarków Frederique Constant Slimline. To idealny przykład klasycznych zegarków, które zachwycą każdego miłośnika czasomierzy.

Decydując się na wybór zegarka warto pamiętać o tym, że klasyczne czasomierze perfekcyjnie sprawdzają się praktycznie w każdej sytuacji. Będą bardzo dobrze wyglądać zarówno podczas oficjalnych spotkań, jak i w trakcie mniej formalnych sytuacji.

Dla Pań i Panów. Każdy znajdzie coś dla siebie spośród zegarków Frederique Constant Slimeline

Zegarki Frederique Constant Slimeline są tworzone z myślą zarówno o mężczyznach, jak i kobietach. Biorąc pod uwagę ich szeroki wybór, każdy bez wątpienia znajdzie coś dla siebie. W przypadku mężczyzn na uwagę zasługują te zegarki Frederique Constant Slimline, które posiadają również wskaźnik faz księżyca. Niejednokrotnie jest on oceniany pozytywnie jako ciekawy dodatek.

Jednak niezależnie od tego, każdy z zegarków tej linii cechuje się niezwykłą ekskluzywnością połączoną z klasycznym wyglądem, a do jego wykonania użyto materiałów o najwyższej jakości. Do tego dochodzą precyzyjnie wykonane detale, które nadają każdemu z zegarków indywidualnego charakteru. To właśnie dlatego Frederique Constant Slimline jest ponadczasowy.

Administratorem podanych danych osobowych jest Krakowski Salon Jubilerski W. Strojny Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie, ul. Księdza Dercza 3, 30-437 Kraków. Dowiedz się więcej na temat ochrony prywatności.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium