TISSOT T-Pocket

Tissot Savonnette kieszonkowy

Nr. ref. T83.6.553.13
Producent: Tissot
Cena: 1 500,00 zł
szt.
zobacz więcej

Ponad 150-letnia tradycja, która wciąż przyciąga – takie są zegarki męskie Tissot

Marka, która przez tak długi czas utrzymuje się wśród najlepszych producentów zegarków na świecie, nie potrzebuje żadnej innej rekomendacji. Nazwa Tissot (zegarki męskie i damskie) mówi sama za siebie. Żeby się o tym przekonać, najlepiej je wypróbować.

Szykownie, elegancko lub sportowo. Z zegarkami męskimi Tissot każda opcja jest możliwa

Tissot zegarki męskie” – takie hasło pada niejednokrotnie, kiedy mężczyźni poszukują zegarków. Decydując się na zakup warto przyjrzeć się zegarkom męskim Tissot. Wielkim atutem tej marki jest nie tylko wysoka jakość czy precyzja wykonania, z czego słyną szwajcarskie firmy, ale także bardzo bogata oferta. W przypadku Tissot, zegarki męskie są dostępne zarówno w wersji klasycznej, jak i sportowej. To oznacza, że niezależnie od tego czy jesteśmy miłośnikami bardziej klasycznych i eleganckich czasomierzy, czy też wolimy sportową stylizację, powinniśmy odnaleźć coś dla siebie wśród zegarków męskich Tissot.

Historia wiecznie żywa, czyli zegarki męskie Tissot

Tissot bez wątpienia jest jedną z ikon zegarmistrzostwa. To wręcz żywy pomnik dla szwajcarskiej precyzji oraz kunsztu przy tworzeniu czasomierzy, z którego wciąż mogą czerpać kolejne pokolenia. Chociaż od 1853 roku świat zmienił się diametralnie, marka Tissot wciąż potwierdza swoją jakość, a jednocześnie przywiązanie do wartości i tradycji. Dlatego też słowa „Tissot zegarki męskie” padają niejednokrotnie podczas poszukiwania idealnego zegarka dla mężczyzn.

Historia w marce Tissot jest stale żywa. Warto cofnąć się do 1956 roku, kiedy to zaprezentowano serię zegarków PR 516. „PR” to skrót od francuskiego „Particulierement Robuste”, co oznaczało „wyjątkową wytrzymałość”. Ta seria charakteryzowała się specyficznym sposobem w jakim umieszczono mechanizm zegarka w jego kopercie, dzięki czemu jeszcze bardziej był on chroniony przed uderzeniami. Mimo że od tego czasu minęło już kilkadziesiąt lat, Tissot do dziś stawia na najwyższą jakość swoich usług.

Najwyższa jakość szwajcarskiego zegarmistrzostwa – zegarki męskie Tissot to propozycja dla najbardziej wymagających mężczyzn poszukujących czasomierzy jedynych w sowim rodzaju na lata. 

Tissot Zegarki Męskie cena

W naszej kolekcji znalazła się pełna gama zegarków Tissot z takich kolekcji jak T-TOUCH, T-SPORT, T-CLASSIC, T-POCKET czy HERITAGE. To zarówno ponadczasowa klasyka, jak również sportowa elegancja – dla każdego wymagającego użytkownika.

Zegarki Męskie Tissot ceny

Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia pełnej gamy modeli zegarków męskich Tissot dostępnych w naszym sklepie internetowym Strojny!

Administratorem podanych danych osobowych jest Krakowski Salon Jubilerski W. Strojny Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie, ul. Księdza Dercza 3, 30-437 Kraków. Dowiedz się więcej na temat ochrony prywatności.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium