Lista producentów

 • Glycine

  Szwajcarska marka Glycine od początku swojej działalności wyznaczała nowe trendy w branży, u nas znajdziesz jej najciekawsze modele.

 • Certina

  Certina jest doskonałym woborem wyborem dla osób aktywnych, które cenią sobie unikalny design nawiązujący do wielu dyscyplin sportowych. Zapraszamy do zapoznania się z zegarkami Certina dostępnymi w ofercie naszego sklepu.

 • Tissot

  Zegarki Tissot przeznaczone są dla osób, które cenią sobie nowoczesne rozwiązania i wygodę! Zapraszamy do zapoznania się z zegarkami Tissot dostępnymi w ofercie naszego sklepu.

 • Longines

  Zegarki Longines to najwyższa jakość, wysoka funkcjonalność, oraz unikalny design! Zapraszamy do zapoznania się z zegarkami Longines dostępnymi w ofercie naszego sklepu.

 • IWC Schaffhausen

  Zegarki IWC to najwyższa jakość szwajcarskiego zegarmistrostwa. Jednocześnie jest to najlepsza i najbardziej prestiżowa marka w naszym portfolio. Zapraszamy do zapoznanie się z zegarkami damskimi i męskimi pogrupowanymi w głównych liniach produkt

 • Eterna

  Gdy 7 listopada 1856 roku lekarz, dr Josef Girard oraz nauczyciel Urs Schild zakładali firmę Dr. Girard & Schild mającą produkować mechanizmy zegarkowe żaden z nich zapewne nie przypuszczał jak bardzo nowa marka wpłynie.

 • Atlantic

  Firma Atlantic została założona w 1888 w Bettlach koło Grenchen . Początkowo produkowała podzespoły do zegarków innych marek takich jak Longin czy Certina. W roku 1932 rozpoczęto produkcję własnych zegarków pod nazwą Atlantic.

 • Breitling

  Historia firmy Breitling rozpoczęła się w 1884 roku zapoczątkowana przez seniora rodu Leona Breitliga. Leon Breitling w dniu założenia firmy postanowił połączyć pracę z pasją co sprawiło.

Administratorem podanych danych osobowych jest Krakowski Salon Jubilerski W. Strojny Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie, ul. Księdza Dercza 3, 30-437 Kraków. Dowiedz się więcej na temat ochrony prywatności.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium