Lista producentów

 • IWC Schaffhausen

  Zegarki IWC to najwyższa jakość szwajcarskiego zegarmistrostwa. Jednocześnie jest to najlepsza i najbardziej prestiżowa marka w naszym portfolio. Zapraszamy do zapoznanie się z zegarkami damskimi i męskimi pogrupowanymi w głównych liniach produkt

 • Breitling

  Historia firmy Breitling rozpoczęła się w 1884 roku zapoczątkowana przez seniora rodu Leona Breitliga. Leon Breitling w dniu założenia firmy postanowił połączyć pracę z pasją co sprawiło.

 • Longines

  Zegarki Longines to najwyższa jakość, wysoka funkcjonalność, oraz unikalny design! Zapraszamy do zapoznania się z zegarkami Longines dostępnymi w ofercie naszego sklepu.

 • Ball

  Marka BALL jest marką szwajcarską, a zegarki produkowane są w Szwajcarii, jej korzenie wywodzą się ze Stanów Zjednoczonych. Historia BALL rozpoczęła się od słynnej katastrofy kolejowej w Kipton w 1891 roku

 • Frederique Constant

  Frederique Constant to uznana marka zajmująca się watchmaking’iem. Cieszy się doskonałą renomą i popularnością zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn.

 • Tissot

  Zegarki Tissot przeznaczone są dla osób, które cenią sobie nowoczesne rozwiązania i wygodę! Zapraszamy do zapoznania się z zegarkami Tissot dostępnymi w ofercie naszego sklepu.

 • Atlantic

  Firma Atlantic została założona w 1888 w Bettlach koło Grenchen . Początkowo produkowała podzespoły do zegarków innych marek takich jak Longin czy Certina. W roku 1932 rozpoczęto produkcję własnych zegarków pod nazwą Atlantic.

Administratorem podanych danych osobowych jest Krakowski Salon Jubilerski W. Strojny Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie, ul. Księdza Dercza 3, 30-437 Kraków. Dowiedz się więcej na temat ochrony prywatności.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium