Manufacture

Frederique Constant Slimline Moonphase Manufacture 42 mm

Nr. ref. FC-705V4S4
Cena: 17 190,00 zł
szt.
zobacz więcej

Frederique Constant Slimline Manufacture 42 mm

Nr. ref. FC-710S4S6
Cena: 12 690,00 zł
szt.
zobacz więcej

Frederique Constant Classics Moonphase Manufacture 40 mm

Nr. ref. FC-715S4H6
Cena: 17 190,00 zł
szt.
zobacz więcej

Frederique Constant Classic Worldtimer Manufacture 42 mm

Nr. ref. FC-718BRWM4H4
Cena: 20 390,00 zł
szt.
zobacz więcej

Zegarki w dobrym stylu, czyli Frederique Constant Manufacture

Najwyższa jakość, połączona z oryginalnym, choć klasycznym stylem, to cechy charakterystyczne zegarków Frederique Constant Manufacture. Modele z tej serii spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. W ramach serii Constant Manufacture producent przygotował zróżnicowane czasomierze, które jednak posiadają pewne cechy wspólne, grupujące je razem w tej kategorii.

Zegarki Constant Manufacture i ich cechy wspólne

Wszystkie zegarki Frederique Constant Manufacture posiadają pewne cechy wspólne. Należą do nich:

  • skórzany pasek,

  • manufakturowy mechanizm automatyczny,

  • klasyczny design.

Zegarki Constant Manufacture to czasomierze, których design nawiązuje do klasyki. Prosty kształt, zwykle mało skomplikowana tarcza i przede wszystkim – skórzany pasek. To cechy charakterystyczne dla modeli z serii Constant Manufacture. Mowa o czasomierzach klasy premium, dlatego nie powinno dziwić, że posiadają one manufakturowy, mechanizm automatyczny.

Rozmaite zegarki Frederique Constant Manufacture

Choć zegarki Constant Manufacture posiadają istotne cechy wspólne, wiele je również różni. Aby to zobrazować, warto nieco przybliżyć specyfikę kilku modeli z naszej oferty. Wśród nich na pierwszy plan wysuwa się Frederique Constant Classic Worldtimer Manufacture. Czasomierz ten wyróżnia się na tle pozostałych zegarków Frederique Constant Manufacture. Na tarczy widnieje mapa utrzymana w ciemnej kolorystyce, a także nazwy licznych państw z całego świata. Zegarek ten jest bowiem przeznaczony dla podróżników, gdyż pokazuje aktualną godzinę w różnych strefach czasowych. Wyróżnia go również pozłacana koperta. Niewątpliwie, model ten to idealna propozycja dla każdego, kto ceni klasykę, ale poszukuje również oryginalności.

Kolejna propozycja to zegarek wskazujący fazy księżyca. Niewątpliwie to również oryginalne rozwiązanie, choć w bardzo klasycznej formie. Mowa tutaj o zegarku ze stosunkowo cienkim, ciemnym paskiem i dosyć wąską, prostą w budowie tarczą. Producent wykorzystał w tym przypadku swój autorski mechanizm. Omawiany zegarek z serii Constant Manufacture posiada przeszklony dekiel, dzięki czemu możesz obserwować zaawansowany mechanizm automatyczny marki Frederique Constant.

Constant Manufacture – seria zegarków od renomowanego producenta

Dlaczego zegarki Frederique Constant Manufacture są godne uwagi? Z pewnością zachęca klasyczny design w połączeniu z unikatowymi dodatkami. Funkcjonalności w wymienionych zegarkach również zasługuje na docenienie. Niemniej jednak Frederique Constant Manufacture zasługuję na uznanie, renomę gdyż oferuje wyjątkowe produkty posiadające mechanizmy manufakturowe. Zegarki tej marki od kilkudziesięciu lat są wysoko cenione na całym świecie. Dzisiaj marka ta jest rozpoznawana przez wszystkich miłośników ekskluzywnych zegarków. Warto w tym miejscu wspomnieć, że Frederique Consatnt to firma, która działa dopiero od nieco ponad 40 lat. Powstała w 1988 roku w Szwajcarii, a więc od wielu swoich konkurentów jest młodsza nawet o ponad 100 lat. Mimo to, pod względem prestiżu, jak również jakości, zegarki Frederique Cosnatnt Manufacture, jak również z wszystkich innych serii tego producenta, nie odbiegają od najlepszych na świecie czasomierzy.

Administratorem podanych danych osobowych jest Krakowski Salon Jubilerski W. Strojny Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie, ul. Księdza Dercza 3, 30-437 Kraków. Dowiedz się więcej na temat ochrony prywatności.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium