slimline

Frederique Constant Slimline Moonphase Manufacture 42 mm

Nr. ref. FC-705V4S4
Cena: 17 190,00 zł
szt.
zobacz więcej

Frederique Constant Slimline Manufacture 42 mm

Nr. ref. FC-710S4S6
Cena: 12 690,00 zł
szt.
zobacz więcej

Frederique Constant Slimline Automatic 40 mm

Nr. ref. FC-306MR4S6
Cena: 8 290,00 zł
szt.
zobacz więcej

Frederique Constant Slimline Gents 39 mm

Nr. ref. FC-245M5S6
Cena: 3 890,00 zł
szt.
zobacz więcej

Frederique Constant Slimline Gents 39 mm

Nr. ref. FC-245M5S5
Cena: 4 390,00 zł
szt.
zobacz więcej

Frederique Constant Slimline Gents 38 mm

Nr. ref. FC-220V5S5
Cena: 4 390,00 zł
szt.
zobacz więcej

Frederique Constant Slimline Gents 39 mm

Nr. ref. FC-200V5S35
Cena: 3 190,00 zł
szt.
zobacz więcej

Frederique Constant Slimline Gents 39 mm

Nr. ref. FC-200S5S36
Cena: 2 590,00 zł
szt.
zobacz więcej

Frederique Constant Slimline Gents 39 mm

Nr. ref. FC-200RS5S36
Cena: 2 690,00 zł
szt.
zobacz więcej

Frederique Constant Slimline Gents 39 mm

Nr. ref. FC-200RS5S35
Cena: 3 190,00 zł
szt.
zobacz więcej

Frederique Constant Slimline Gents 39 mm

Nr. ref. FC-200RN5S36
Cena: 2 590,00 zł
szt.
zobacz więcej

Klasyczne zegarki Frederique Constant Slimline

Szukasz zgrabnego zegarka, który będzie stanowił subtelne uzupełnienie codziennej kreacji? Zatem z pewnością zainteresują Cię zegarki Frederique Constant Slimline. Modele z tej serii cechuje minimalizm. Konstrukcja każdego z zegarków Constant Slimline jest prosta. Co więcej, czasomierze te przyjmują relatywnie niewielkie wymiary. Jednocześnie za sprawą jakościowych materiałów i dobrze przemyślanych projektów, zachwycają elegancją i szykiem.

Frederique Constant Slimline, czyli zegarki eleganckie

Niewątpliwie zegarki Constant Slimline należy zaliczyć do czasomierzy eleganckich. Najlepiej sprawdzają się w połączeniu z koszulą i marynarką, czy też każdym innym ubiorem oficjalnym. Niemniej jednak nienachalność zegarków Frederique Constant Slimline czyni je mocno uniwersalnymi, a więc dającymi się dopasować również do innych stylizacji. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że poszczególne zegarki z linii Constant Slimline pod wieloma względami się między sobą różnią. Chodzi tutaj między innymi o zastosowane kolory, mechanizmy, czy funkcjonalności. Niemniej jednak można również znaleźć liczne punkty wspólne, jeśli nawet nie dla wszystkich zegarków z tej linii, to dla zdecydowanej ich większości. Za takie cechy można uznać:

  • skórzany pasek,

  • stalowa koperta,

  • mechanizm kwarcowy,

  • szerokość koperty poniżej 40mm,

  • gładka tarcza bez dodatków.

Tworząc linię zegarków Constant Slimline, producent postanowił zastosować paski skórzane i tradycyjny mechanizm kwarcowy. Wpisuje się to w ogólny zamysł stworzenia klasycznych, eleganckich, a jednocześnie subtelnych zegarków. Taki, a nie inny charakter zegarków Slimline wynika także ze stosunkowo niewielkiej koperty o szerokości nieprzekraczającej 40mm. Co więcej, w większości modeli Frederique Constant Slimline tarcza jest gładka.

Najciekawsze zegarki Frederique Constant Slimline

W ramach linii Frederique Consatnt Slimline producent oferuje wiele różnorodnych modeli zegarków. Wybór ostatecznie powinien zależeć głównie od indywidualnych preferencji. Dla wielu użytkowników znaczenie może mieć również cena, która waha się od niespełna 2000 do ponad 6000 złotych. Możemy jednak zapewnić, że każdy model zegarka Constant Slmline to urządzenie najwyższej kalsy, skonstruowane z najlepszych materiałów i dopracowane w każdym szczególe.

Na szczególna uwagę zdaje się zasługiwać jeden z najdroższych zegarków Frederique Consatnt Slimline z rzymskimi znacznikami godzin. Mowa o modelu, który wyróżnia się na tle pozostałych zegarków z tej linii. Wyróżnia go mechanizm automatyczny, który też w dużej mierze odpowiada za nieco wyższą cenę tego czasomierza. Ponadto, jak na zegarek z linii Constant Slimline, model ten jest dosyć duży. W tym przypadku szerokość koperty to równe 40mm. Jednocześnie omawiany zegarek śmiało można nazwać doskonałym przykładem klasycznego czasomierza. Prostota i minimalizm to największe jego zalety, objawiające się w mało skomplikowanym projekcie tarczy i zastosowaniu jedynie dwóch kolorów: bieli i czerni.

Uwadze polecamy również zegarek niemal w całości wykonany w kolorze granatowym. To propozycja klasyki w nieco inny. Natomiast najważniejszym i najbardziej oryginalnym spośród zegarków Constant Slimline wydaje się model z brązowym paskiem oraz złotą obudową tarczy i znacznikami godzin, czyli Slimline Gents. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zegarków Frederique Constant Slimline.

Administratorem podanych danych osobowych jest Krakowski Salon Jubilerski W. Strojny Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie, ul. Księdza Dercza 3, 30-437 Kraków. Dowiedz się więcej na temat ochrony prywatności.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium