Classic Avi

Breitling Classic AVI Chronograph P-51 Mustang 42 mm

Nr. ref. R233801A1B1X1
Producent: Breitling
Cena: 85 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Breitling Classic AVI Chronograph Tribute to Vought F4U Corsair 42 mm

Nr. ref. A233801A1C1A1
Producent: Breitling
Cena: 27 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Breitling Classic AVI Chronograph Mosquito 42 mm

Nr. ref. Y233801A1B1A1
Producent: Breitling
Cena: 27 900,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Breitling Classic AVI Chronograph Mosquito 42 mm

Nr. ref. Y233801A1B1X1
Producent: Breitling
Cena: 26 600,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Breitling Classic AVI Chronograph P-51 Mustang 42 mm

Nr. ref. A233803A1B1X1
Producent: Breitling
Cena: 26 100,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Breitling Classic AVI Chronograph Curtiss Warhawk 42 mm

Nr. ref. A233802A1L1X1
Producent: Breitling
Cena: 26 100,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Breitling Super Avi B04 Chronograph GMT P-51 Mustang 46 mm

Nr. ref. RB04451A1B1X1
Producent: Breitling
Cena: 114 800,00 zł
szt.
zobacz więcej

Breitling Super Avi B04 Chronograph GMT P-51 Mustang 46 mm

Nr. ref. AB04453A1B1X1
Producent: Breitling
Cena: 47 900,00 zł
szt.
zobacz więcej

Breitling Super Avi B04 Chronograph GMT Curtiss Warhawk 46 mm

Nr. ref. AB04452A1L1X1
Producent: Breitling
Cena: 47 900,00 zł
szt.
zobacz więcej

Breitling Super Avi B04 Chronograph GMT Mosquito 46 mm

Nr. ref. YB04451A1B1X1
Producent: Breitling
Cena: 48 400,00 zł
szt.
zobacz więcej

Breitling Super Avi B04 Chronograph GMT Tribute To Vought F4u Corsair 46 mm

Nr. ref. AB04451A1C1X1
Producent: Breitling
Cena: 47 900,00 zł
szt.
zobacz więcej

Zegarki męskie Breitling – precyzja, niezwykła jakość i ponadczasowe wzornictwo

Przygotowane dla mężczyzn, którzy cenią sobie elegancję i estetykę, ale jednocześnie poszukują zegarka, z którego mogliby korzystać na co dzień. Taki jest właśnie zegarek męski Breitling, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Szwajcarska marka słynie bowiem z najwyższej jakości swoich produktów oraz przywiązania do jak najlepszego wykonania nawet najmniejszych elementów.

Wyjątkowość zegarków męskich Breitling

Można zastanawiać się, czym różnią się zegarki męskie Breitling od czasomierzy produkowanych przez inne szwajcarskie firmy? Skoro mówi się o precyzji, jak w szwajcarskim zegarku, przeciętny użytkownik mógłby pomyśleć, że każda szwajcarska firma produkująca zegarki jest równie dobra. Chociaż faktycznie szwajcarskie marki nie bez powodu są szanowane na całym świecie, Breitling wyróżnia się spośród nich tym, że to jedyna marka, której każdy model posiada certyfikat testów chronometrów wydawany przez COSC. To ewenement na skalę światową, który jedynie potwierdza jakość prezentowaną przez zegarki męskie Breitling, takie jak np. Breitling chronograph 100m.

Zegarki męskie Breitling, czyli precyzja i detale

Zegarek męski Breitling to ponad 100-letnia tradycja, do której nawiązują niejednokrotnie współczesne modele. W czym to się przejawia? Przede wszystkim w poświęceniu oraz szczególnej uwadze, którą przykłada się do każdej sztuki produkowanego zegarka. To dzięki temu dzisiaj słowa „Breitling zegarek męski” tak często padają w kontekście poszukiwań nowego chronometru. Wiadomo bowiem, że zegarek męski Breitling nie zawiedzie swoich nabywców.

Precyzja i najwyższa jakość produktów to sztandarowe cechy szwajcarskich zegarków. W przypadku marki Breitling mamy do czynienia także z nawiązywaniem do historii i tradycji firmy. We współczesnych zegarkach niejednokrotnie możemy bowiem znaleźć odniesienia do okresu sprzed kilkudziesięciu lat. Dzięki temu historia marki jest wiecznie żywa.

Szeroka gama wyjątkowych zegarków męskich szwajcarskiej marki Breitling – doskonały wybór dla wymagających mężczyzn!

Breitling Bentley, czyli angielski szyk i szwajcarska precyzja

Połączenie jednej z najbardziej znanych marek samochodowych na świecie z legendarną marką zegarmistrzowską musiało zakończyć się sukcesem. Dwie wielkie firmy postanowiły połączyć siły i stworzyć niezwykły produkt. Takie są bowiem zegarki Breitling Bentley.

Więcej niż samochód i więcej niż zwykły zegarek – to mieszanka wybuchowa. Taki jest Breitling Bentley

Bentley – tej marki nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Nawet jeśli ktoś nie interesuje się motoryzacją, hasło „Bentley” od razu przywodzi na myśl skojarzenia z luksusem, elegancją, klasą i perfekcją. Dokładnie te same określenia można wykorzystać, gdy mamy na myśli zegarki Breitling 1884. Dlatego, gdy angielski szyk połączono ze szwajcarską precyzją i powstał zegarek Breitling Bentley 1884, cały zegarmistrzowski świat nie mógł wyjść z podziwu.

Zegarki Breitling Automatic 1884 od samego początku uwodziły swoim wyglądem oraz perfekcyjnym wykonaniem. Jednak współpraca z marką Bentley spowodowała, że kolekcja Breitling Bentley 1884 może być śmiało uznawana za najbardziej luksusową kolekcję zegarków na świecie.

Zegarki Breitling Bentley – dusza i sportowy charakter

Tak jak sercem każdego samochodu Bentley jest potężny silnik, tak sercem każdego zegarka Breitling 1884 jest bardzo nowoczesny mechanizm sterujący. Obie marki stawiają na nowoczesność w połączeniu z tradycją oraz coraz bardziej skomplikowaną mechanikę w połączeniu z niezwykłą pracą ludzkich rąk. I taki właśnie jest Breitling Bentley 1884, czyli zegarek z duszą, a jednocześnie sportowym charakterem.

Znakiem rozpoznawczym każdego zegarka Breitling Bentley 1884 jest duża tarcza z trzema zegarami. Majestatycznie wyglądający zegarek nie pozostawia wątpliwości, że jego właścicielowi nie brakuje elegancji. Z drugiej strony jego sportowy charakter odzwierciedla też lata tradycji Bentleya. Kolekcja stworzona przez obie marki jest symbolizowana oskrzydloną literką B, która ma być odzwierciedleniem świata luksusu. Tego marce Breitling Bentley 1884 nie brakuje.

Zegarek męski Breitling 1884

Zegarki męskie Breitling to wysoka precyzja wykonania, najwyższej jakości materiały oraz ponadczasowe wzornictwo. W bogatym asortymencie producent znajdują się zegarki automatyczne, chronografy, modele sportowe, które sprawdzają się w każdych warunkach. Doskonałe zarówno dla mężczyzn poszukujących casualowych modeli na co dzień, jak również dla tych, którym zależy na klasycznej, ponadczasowej elegancji.

Zegarek męski Breitling cena

Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich modeli zegarków męskich Breitling w naszym sklepie!

Administratorem podanych danych osobowych jest Krakowski Salon Jubilerski W. Strojny Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie, ul. Księdza Dercza 3, 30-437 Kraków. Dowiedz się więcej na temat ochrony prywatności.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium