Zegarmistrz

Dane kontaktowe do serwisu
Godziny otwarcia: pn-pt: 11-19
sb: 11-15

Strojny – krakowski zegarmistrz z pasją!

Twój zegarek wymaga naprawy? A może jednak nadszedł czas by wymienić go na lepszy model? Jesteśmy specjalistami w dziedzinie czasomierzy, dlatego polecamy się jako ugruntowana zegarmistrzowska marka z ponad siedemdziesięcioletnią tradycją! A jeśli akurat szukasz zegarmistrza w Krakowie to lepiej nie mogłeś/łaś trafić!

Jakie usługi zegarmistrzowskie świadczymy?

Każdy zegarek to niezwykle skomplikowany mechanizm, w którym wystarczy, że choć jeden pozornie nieznaczący trybik zawiedzie, a czasomierz może wprowadzić nas w błąd. Żeby uniknąć takich sytuacji, zalecamy regularne przeglądy w ramach serwisu zegarków, dzięki którym będziecie mogli być spokojni o swoją punktualność.

Jednak jeśli już przydarzy nam się jakaś usterka, warto odwiedzić nasz salon, ponieważ świadczymy również profesjonalną naprawę zegarków. W Krakowie, a dokładniej w sercu Starego Miasta, mieści się nasza siedziba – zatem jeśli czasomierz nie będzie wymagał wielogodzinnego odrestaurowywania, to Państwo będą mogli udać się w tym czasie na kawę lub obiad do ulubionej restauracji na Starówce. Oczywiście gwarantujemy solidną i terminową naprawę zegarków.

Gdyby jednak okazało się, że z jakiegoś powodu nie jesteśmy w stanie przywrócić Państwa czasomierza do stanu jego dawnej świetności, z największą przyjemnością pomożemy w wyborze nowego zegarka i doradzimy zakup możliwie najbardziej dopasowany do indywidualnych preferencji klienta.

Decydując się na ekskluzywną tykającą ozdobę swojego nadgarstka, trzeba liczyć się niestety z faktem, że materiały, z jakich wykonane są zegarki, co jakiś czas się zużywają. A skoro nadal nie skonstruowano perpetuum mobile, oferujemy także wymianę pasków lub bransolet oraz baterii.

Strojny jest najbardziej rozpoznawanym i cenionym zegarmistrzem w Krakowie – cenimy sobie taką renomę i nie chcemy jej zaprzepaścić, dlatego z pietyzmem traktujemy czasomierze oraz ich właścicieli. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu!

Warto odnowić swój zegarek - POLEROWANIE!

Nasz serwis dysponuje profesjonalnym sprzętem do polerowania i odnawiania kopert i bransolet. Zachęcamy do podarowania " drugiej młodości " ulubionemu zegarkowi. Nie każde rysy da się usunąć w 100 procentach ale zegarmistrz przyjmując zegarek do odnowienia szczegółowo poinformuje o zakresie prac, wycenie i przewidywanym efekcie końcowym. Zapraszamy!

 

Zegarmistrz i serwis: IWC, Breitling, Longines, Tissot, Certina, Eterna, Glycine, Rado, Atlantic, Frederique Constant i inne.

Każdy zegarmistrz z Krakowa wie doskonale, że o swoją markę trzeba dbać i wciąż ją rozwijać. Taka też jest filozofia naszej firmy.

Dynamika i nowoczesność, a jednocześnie pamięć o historii i tradycji.

Dzięki tak doskonałemu połączeniu byliśmy w stanie wyrobić swoją markę, która trwa już od ponad 70 lat i od początku kojarzy się z solidnością, precyzją i elegancją. Zegarmistrz Strojny to firma, która może pochwalić się lokalem na ul. Sławkowskiej 10 w całości zaaranżowanym jako serwis zegarmistrzowski.

Zakres usług

  • Naprawy
  • Przeglądy serwisowe
  • Polerowanie kopert i bransolet
  • Wymiana pasków i bransolet
  • Potwierdzenie autentyczności zegarka
  • Wymiana baterii z testem szczelności do 10atm.
  • Porady przy zakupie zegarka

Administratorem podanych danych osobowych jest Krakowski Salon Jubilerski W. Strojny Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie, ul. Księdza Dercza 3, 30-437 Kraków. Dowiedz się więcej na temat ochrony prywatności.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium