Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Kolekcja Longines DolceVita to ucieleśnienie ponadczasowej elegancji i wyrafinowania, płynnie łączące klasyczny design z nowoczesnym sznytem. Linia ta, zainspirowana modelem z lat dwudziestych XX wieku oraz wyróżniająca się prostokątną kopertą i harmonijnymi proporcjami, rozwijała się przez lata, nigdy nie tracąc pierwotnej tożsamości. Zegarki, dostępne w szerokim wyborze materiałów i kolorów, stanowią dobitny wyraz elegancji i włoskiego słodkiego życia – la dolce vita – od zawsze kojarzonych z tą kolekcją. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 6,90 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 20,80mm x 32,00 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - aligator |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | L52554702 |
Cechy dodatkowe
-E.O.L.
-Kształt kopert prostokątny
-Rozmiar koperty 20.80 X 32.00 mm
-Spód paska skóra cielęca
-Szkło szafirowe, odporne na zarysowania
-Szwajcarski mechanizm kwarcowy Kaliber L178.2
-Tarcza w kolorze srebrnym "flinqué"
-Wierzch paska skóra aligatora
-Wodoszczelność do 3 barów
-Wskazówki z barwionej na niebiesko stali
-Zapięcie klasyczna sprzączka
-Znaczniki godzin nakładane cyfry rzymskie
-Z łatwością zmień Twoją bransoletę dzięki systemowi wymiennemu Longines


