Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
5 dni
Cena:
9 300,00 zł
9300.00
Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Współcześnie czasomierze Longines to elegancja, oryginalny niepowtarzalny urok oraz nowoczesność. Od początku swojego istnienia marka starała się wyróżnić na tle innych marek szwajcarskich. Linia Heritage nawiązuje do zegarków z lat minionych łącząc ponadczasowe klasyczne wzornictwo lat minionych z nowoczesnymi i sprawdzonymi mechanizmami. Na naszą uwagę zasługuje przepięknie zdobiony dekiel czasomierza oraz szafirowe nierysujące się szkło. Wewnątrz czasomierza pracuje mechanizm z naciągiem automatycznym, rezerwą chodu wynoszącą 50 godzin. Czasomierz objęty jest pięcioletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 10,30 mm |
| Kaliber: | L615 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 38,50 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - aligator |
| Rezerwa chodu: | 50 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | L47954782 |
Cechy dodatkowe
-Czasomierz wzorowany na modelu z dawnych lat
-Datownik na godzinie szóstej
-Kaliber mechanizmy L615
-Mechanizm samonakręcający się, pracujący w rytmie 28 800 drgań na godzinę z rezerwą chodu wynoszącą około 50 godzin, przy maksymalnie nakręconej sprężynie
-Mały sekundnik na godzinie szóstej
18-karatowy złoty medalion z karawelą na deklu
-Pasek ze skóry aligatora w kolorze brązowym ze sprzączką
-Pozłacane wskazówki
-Swiss Super-LumiNova®
-Tarcza w kolorze srebrnym
-Znaczniki godzin nakładane indeksy
-Zakręcany dekiel
Kod produktu:
L4.795.4.78.2


