Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Pióro JOHN F. KENNEDY - specjalna edycja powstało dla upamiętnienia tego wielkiego człowieka. Pióro zostało wykonane z ciemnoniebieskiej żywicy szlachetnej. Klips pióra został pokryty platyną i wygrawerowano n nim inicjały „JFK”. Trzy pierścienie platerowane na czapce pióra nawiązują do trzech jego braci. Stalówka pióra została wykonana ręcznie ze złota 14-karatowego i pokryta rodem.Na stalówce wygrawerowano moduł księżycowy Apollo, który wylądował na księżycu w 1969 roku upamiętniając to wielkie historyczne wydarzenie. Detale pióra nawiązują do ówcześnie panującego stylu Ivy League. Firma Montblanc od zawsze kojarzona jest z luksusem, prestiżem i wysoką jakością oferowanych produktów.
Dane techniczne
| Edycja specjalna: | Tak |
| Rozmiar stalówki: | F |
| Kolor stalówki: | Srebrny |
| Stalówka: | -Stalówka wykonana ręcznie ze złota Au 585/14 K, rodowana |
| Próba złota: | 14k |
| Kolor korpusu: | Niebieski |
| Szerokość: | 1,65 cm |
| Rodzaj: | Pióro wieczne |
| Materiał korpusu: | Żywica szlachetna |
| Skuwka: | Tak |
| Długość: | 14,79 cm |
Cechy dodatkowe
-Korpus pióra wykonano z niebieskiej żywicy szlachetnej
-Pióro wieczne ozdobione logiem marki MONTBLANC
-Edycja specjalna Montblanc JOHN F. KENNEDY
-Klips pokryto platyną i wygrawerowano na nim inicjały "JFK"
-Rozmiar 147.9 x 16.5 x 16.5 mm
-Trzy pierścienie symbolizują trzech braci "JFK", pokryte platyną
-Stalówka wykonana ręcznie ze złota Au 585/14 K, pokryta rodem z wygrawerowanym modułem księżycowym dla upamiętnia lądowania na księżycu w 1969roku
-Waga 42.29 g


