Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Zamknij oczy i pomyśl o prawdziwym szwajcarskim zegarku, a zobaczysz Chemin des Tourelles. Nazwany na cześć ulicy, która prowadzi do siedziby Tissot w szwajcarskich górach. To autentyczna ikona marki Tissot: okrągły, klasyczny, automatyczny i ponadczasowy. Nowa odsłona tego modelu została udoskonalona i wzbogacona o dodatkowe elementy: posiada delikatnie wypukłe szafirowe szkło, które znajduje się nad tarczą zawierającą minimalistyczne, eleganckie indeksy, z których każdy jest fasetowany, aby odbijać światło w dyskretny, ale wyrafinowany sposób. Sercem zegarka jest Nivachron Powermatic 80, najnowocześniejszy automatyczny mechanizm z 80-godzinną rezerwą chodu i podwyższonym antymagnetyzmem.
Link do strony producenta: https://youtu.be/fwwB0FiM-ug
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 11,30 mm |
| Kaliber: | POWERMATIC 80.111 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 42 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Rezerwa chodu: | 80 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Kamienie łożyskujące: | 23 |
| Referencja: | T1394071626100 |
Cechy dodatkowe
-Mechanizm powermatic 80 ze sprężyną balansującą nivachron™: 80-godzinna rezerwa chodu, antymagnetyczny, odporny na wstrząsy i zmiany temperatur
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
-Przeźroczysty dekiel
-Rozmiar koperty: 42 mm
-System szybkiej wymiany paska


