Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Dyskretny, ale absolutnie uroczy model. Zamknięto go w malutkiej i bardzo kobiecej, okrągłej kopercie. Wersje na metalowej bransolecie można nosić na ręku luźno, jak biżuterię. Wersje z brylantami zachwycają blaskiem, zaś wersje na pasku elegancją. Wierne swojej nazwie zegarki są naprawdę śliczne. Emanują czarem, któremu trudno się oprzeć. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 5,10 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 29,50 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal szlachetna pokryta powłoką PVD |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna pokryta powłoką PVD |
| Referencja: | T0580093311100 |
Cechy dodatkowe
-Koperta wraz z bransoletą pokryte powłoką PVD w odcieniu różowego złota
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe
-Szwajcarski mechanizm kwarcowy
-Tarcza biała masa perłowa
-Zapięcie motylkowe z przyciskami
-Znaczniki godzin indeksy


