Uwaga! Zegarek dostępny tylko na zamówienie. Prosimy o kontakt w celu określenia czasu dostawy.
Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Stworzony dla osób, dla których design ma szczególne znaczenie. Wyposażony w nowoczesne funkcje oraz kształt koperty Tissot z 1978 roku, PRX Automatic Chronograph to pozycja obowiązkowa na liście życzeń każdego fana zegarków. Ten 42-milimetrowy stalowy model z satynowym wykończeniem nawiązuje do eleganckiej, kanciastej formy PRX, czerpiąc także z mniej oficjalnego stylu zegarka sportowego z lat 70. PRX Automatic Chronograph jest napędzany mechanizmem Valjoux A05.H31, który umożliwił realizację projektu klasycznego układu tarcz chronografu 3, 6 i 9 oraz 60-godzinną rezerwą chodu. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 14,50 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 42 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Rezerwa chodu: | 68 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1374271109100 |
Cechy dodatkowe
-Chronograf
-Elementy luminescencyjne na wskazówkach Superluminova
-Koperta stal szlachetna 316L
-Kształt koperty beczkowaty
-Przeszklony dekiel
-Rezerwa chodu do 68 godzin, przy maksymalnie nakręconej sprężynie
-Szkło szafirowe odporne na zarysowania z powłoką antyrefleksyjną
-Tarcza w kolorze stopniowanym zielonym
-Wymienna bransoleta
-Zapięcie motylkowe z przyciskami
-Znaczniki godzin indeksy


