Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Kolekcja PR516 zadebiutowała w latach 60-tych, a inspiracją do jej stworzenia był świat wyścigów samochodowych. Najnowsze modele z tej rodziny nawiązują do jej korzeni oraz są przeznaczone dla osób poszukujących klasycznych czasomierzy z nowoczesnym designem. Chronograf Valjoux, tachymetr i pulsometr zostały zaprojektowane tak, aby uchwycić najważniejsze życiowe momenty. Biała tarcza z niebieskimi akcentami przywołuje na myśl bezkres nieba i nieograniczony potencjał. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 14,90 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 41mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Rezerwa chodu: | 68 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1494621101100 |
Cechy dodatkowe
-Elementy luminescencyjne w kopercie Super-LumiNova ®
-Elementy luminescencyjne na wskazówkach Super-LumiNova ®
-Funkcje:12-godzinny, 30-minutowy I 60-sekundowy licznik, Centralna 60-sekundowa wskazówka chronografu
-Mineralny bezel
-Koperta wraz z bransoletą zostały wykonane ze stali szlachetnej 316L
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
-Opatentowana sprężyna balansu Nivachron
-Przezroczysty dekiel
-Rezerwa chodu do 68 godzin, przy maksymalnie nakręconej sprężynie
-System szybkiej wymiany paska
-Szwajcarski mechanizm automatyczny z chronografem Tissot
-Tarcza w kolorze białym
-Wodoszczelny do ciśnienia 10 barów (100 m / 330 stóp)
-Wymienna bransoleta
-Zapięcie motylkowe z przyciskam
-Znaczniki godzin indeksy


