Dostępność:
dostępny na zamówienie
Wysyłka w:
10 dni
Cena:
9 450,00 zł
9450.00
Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Zegarek Tissot T-Complication Squelette to niesamowity i wyrafinowany produkt urzekający swoim pięknem i dbałością o szczegóły. Jest to zegarek typu "szkieletowego" ukazujący mechanizm zarówno od strony dekla jak i tarczy zegarka. W tym przypadku jest to pięknie zdobiony i wykończony mechanizm ETA 6497-1 Unitas z pokaźną rezerwą chodu wynoszącą 56 godzin. Niewiele jest zegarków tak dobrze łączących tradycyjne zegarmistrzostwo z nowoczesnością i zaawansowaniem technologicznym.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 12 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 43 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Rezerwa chodu: | 46 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny ręczny naciąg |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T0704051641100 |
Cechy dodatkowe
-Ręczny naciąg
-Mechanizm typu szkielet
-Zapięcie motylkowe
Kod produktu:
T070.405.16.411.00


