Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Linia The Longines Elegant Collection to klasyka, ponadczasowa elegancja. Bez wątpienia wyjątkowa dbałość o szczegóły, wysoka jakość wyróżnia tę markę na tle innych producentów zegarków. Z całą pewnością każdy z nas znajdzie w tej wyjątkowej kolekcji zegarek dla siebie. Jest to idealna propozycja dla pań i panów ceniących wysoką jakość i dbałość o każdy detal czasomierza. Linia The Longines Elegant Collection objęta jest pięcioletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 8,40 mm |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 37 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Rezerwa chodu: | 72 godziny |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | L48104726 |
Cechy dodatkowe
-Base calibre ETA A31.L01/ETA A31.L11
-Centralny sekundnik
-Datownik
-Dekiel przeszklony szkłem szafirowym
-Nakładane indeksy
-Srebrne polerowane wskazówki
-Zapięcie bransoletowe


