Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Od początku swojego istnienia Longines zawsze koncentrował się na elegancji. Tę wartość można odnaleźć nie tylko w ofercie marki, ale także w jej komunikacji, w jej słynnym dziś sloganie "Elegance is an attitude". Nie jest więc niespodzianką premiera kolekcji Longines Elegant Collection, składającej się z modeli uosabiających klasyczne wzornictwo o gładkich liniach, typowych dla czasomierzy Longines. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 8,5 0 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 30 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | L43304112 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-Datownik na godzinie trzeciej
-E.O.L.
-Faza księżyca na godzinie szóstej
-Mechanizm kwarcowy L296
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe z wielowarstwową powłoką antyodblaskową po obu
stronach
-Srebrne polerowane wskazówki
-Tracza w kolorze białym matowym
-Znaczniki godzin malowane cyfry rzymskie


