Uwaga! Zegarek dostępny tylko na zamówienie. Prosimy o kontakt w celu określenia czasu dostawy.
Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Elegancja w najdrobniejszych szczegółach. Dyskretna sylwetka, klasyczne wzornictwo i zróżnicowana estetyka – wszystkie równie nowoczesne, co ponadczasowe – sprawiają, że zegarki należące do kolekcji Mini DolceVita, choć niewielkie, są prawdziwym dziełem sztuki i doskonałym obrazem subtelnego luksusu i współczesnej elegancji, z których słynie marka Longines. Każdy czasomierz z kolekcji Mini DolceVita zamknięto w prostokątnej kopercie ze stali nierdzewnej o wymiarach 21,5 x 29 mm i wyposażono w niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy L178. Umieszczona w prostokątnej kopercie okrągła tarcza Cosmo skutecznie akcentuje jego bezkompromisową elegancję. Zegarek jest dostępny w wersji z paskiem ze skóry aligatora lub zaprojektowaną od podstaw bransoletą ze stali nierdzewnej o 198 ogniwach, która dodatkowo podkreśla szlachetny charakter czasomierza i gwarantuje nadzwyczajną wygodę noszenia. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 6,75 mm |
| Kaliber: | L178 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 21.50 x 29.00 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | L52004756 |


