Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
14 dni
Cena:
11 100,00 zł
11100.00
Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Od początku swojego istnienia Longines zawsze koncentrował się na elegancji. Tę wartość można odnaleźć nie tylko w ofercie marki, ale także w jej komunikacji, w jej słynnym dziś sloganie "Elegance is an attitude". Nie jest więc niespodzianką premiera kolekcji Longines Elegant Collection, składającej się z modeli uosabiających klasyczne wzornictwo o gładkich liniach, typowych dla czasomierzy Longines. Czasomierz objęty jest pięcioletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 9,75 mm |
| Kaliber: | L891 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 39 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Rezerwa chodu: | 72 godziny |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | L48124116 |
Cechy dodatkowe
-Bezpieczne zapięciem bransoletowe otwierane przyciskami
-Dekiel koperty przeszklony szkłem szafirowym
-Kalendarz na godzinie trzeciej
-Kaliber mechanizmu L891
-Mały sekundnik na godzinie szóstej
-Mechanizm samonakręcający, pracujący w rytmie 25 200 drgań na godzinę, z rezerwą chodu
wynoszącą około 72 godziny
wynoszącą około 72 godziny
-Srebrne polerowane wskazówki
-Szafirowe szkło odporne na zarysowania, z wielowarstwową powłoką antyodblaskową po obu
stronach
stronach
-System szybkiej wymiany paska
-Tarcza biała matowa
-Znaczniki godzin malowane cyfry rzymskie
Kod produktu:
L4.812.4.11.6


