Zegarki męskie GLYCINE

Odkryj wyjątkową kolekcję męskich zegarków szwajcarskiej marki Glycine wraz z naszym sklepem internetowym Strojny!

W naszej ofercie znalazła się szeroka gama zegarków męskich Glycine, w tym także legendarne modele lotnicze Airman, które znane są na całym świecie. Oprócz nich oferujemy także stylowe modele z serii Combat zarówno z bransoletami stalowymi, jak również na paskach ze skóry naturalnej.

Niezawodne mechanizmy, najwyższej klasy materiały, niebanalny wygląd – to wszystko powoduje, że zegarki Glycine to doskonały wybór dla każdego mężczyzny.

Zapraszamy na zakupy!

Glycine Combat Sub 42 Unisex

Nr. ref. GL0272
Producent: Glycine
Cena: 4 150,00 zł
szt.
zobacz więcej

Glycine Combat

Nr. ref. GL0116
Producent: Glycine
Cena: 4 790,00 zł
szt.
zobacz więcej

Glycine Combat 6 Classic 43

Nr. ref. GL0109
Producent: Glycine
Cena: 3 990,00 zł
szt.
zobacz więcej

Glycine Combat Sub 42

Nr. ref. GL0089
Producent: Glycine
Cena: 3 980,00 zł
szt.
zobacz więcej

Glycine Combat SUB 42 VINTAGE

Nr. ref. GL0262
Producent: Glycine
Cena: 4 810,00 zł
szt.
zobacz więcej

Glycine Combat Sub 42mm Vintage

Nr. ref. GL0259
Producent: Glycine
Cena: 4 810,00 zł
szt.
zobacz więcej

Glycine Combat SUB 42 Vintage

Nr. ref. GL0260
Producent: Glycine
Cena: 4 150,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Glycine Combat 6 Classic 43 mm

Nr. ref. GL0101
Producent: Glycine
Cena: 3 980,00 zł
szt.
zobacz więcej

 

Zegarki męskie GLYCINE - stuletnia, szwajcarska tradycja

Szwajcaria od lat jest kojarzona z zegarmistrzostwem stojącym na najwyższym poziomie. Do uznanych, szwajcarskich marek, które zdążyły wyrobić sobie renomę i zdobyć zaufanie klientów z całego świata, zalicza się między innymi GLYCINE. W naszej ofercie znajdziesz liczne zegarki męskie GLYCINE. Ze względu na ich różnorodność, z pewnością każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Zegarki Glycine, czyli czasomierze z długą historią

Założycielem firmy był Eugene Meylan, który jako inżynier i pasjonat, doskonale wykorzystał ówczesne możliwości techniczne, m.in. poprzez zrozumienie praw rządzących rynkiem. Czasomierze GLYCINE produkowane są w szwajcarskiej fabryce, znajdującej się w Bienne. Zegarki GLYCINE są tam produkowane od 1914 roku, czyli już przeszło sto lat. Marka znana jest nie tylko z wysokiej jakości urządzeń, ale też z ciekawej stylistyki, będącej połączeniem klasyki, z ponadczasową nonszalancją.

Zegarki męskie GLYCINE - znajdź model dla siebie

W naszej ofercie znajdują się różne modele zegarków męskich GLYCINE. Na uwagę zasługuje na przykład model Airman 42. Wyróżnia się on niebanalną stylistyką oraz wyjątkową czytelnością. Wynika ona z zastosowania antyrefleksyjnej. W kopercie zegarka pracuje szwajcarski mechanizm GL 293. Ponieważ w zegarku użyty został przeszklony dekiel, bez przeszkód można podziwiać grawerowany wahnik, na którym umieszczony został samolot. 

Innym interesującym modelem, który już na pierwszy rzut oka wyróżnia się pięknym, zielonym kolorem, jest Combat 6 Vintage 43. Wewnątrz koperty umieszczony został mechanizm GL224, wyposażony w automatyczny naciąg. Dodatkowo, czasomierz ma przeszklony dekiel, co pozwala na podziwianie kunsztu szwajcarskich zegarmistrzów. Model jest objęty dwuletnią gwarancją. Ciekawym szczegółem, o którym warto wspomnieć w przypadku tego zegarka, jest warstwa fluorescencyjna umieszczona na wskazówkach i indeksach. Dzięki temu w nocy zegarek nadal spełnia swoją funkcję.

Przeglądając naszą ofertę zegarków GLYCINE, z pewnością zwrócisz uwagę na niejeden model. Według nas, czasomierzem, obok którego nie sposób przejść obojętnie, jest Combat SUB 42. Posiada on wszystkie zalety zegarków męskich GLYCINE. Jest tutaj warstwa antyrefleksyjna, najwyższej klasy mechanizm automatyczny, bardzo duża wodoszczelność i niepowtarzalny styl. Model posiada 38-godzinną rezerwę chodu, datownik, obrotowy pierścień, zakręcaną koronkę i dekiel oraz fluorescencyjne wskazówki i indeksy. Wszystkie te cechy, połączone z ciekawym designem sprawiają, że jest to wyjątkowy model, chętnie wybierany przez mężczyzn w różnym wieku.

Niewątpliwie zegarki męskie GLYCINE stanowią ciekawą ofertę dla każdego. Znajdziesz wśród nich modele eleganckie, które sprawdzą się jako uzupełnienie kreacji na szczególne wydarzenia. Jednak zegarki GLYCINE to również modele typowo sportowe. Zachęcamy do poznania oferty, która z pewnością Cię zaciekawi.

Administratorem podanych danych osobowych jest Krakowski Salon Jubilerski W. Strojny Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie, ul. Księdza Dercza 3, 30-437 Kraków. Dowiedz się więcej na temat ochrony prywatności.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium