Promocje na zegarki do -50%! Sprawdź tutaj

4 klasyczne projekty "pilotów" IWC Schaffhausen w nowej odsłonie

4 klasyczne projekty "pilotów" IWC Schaffhausen w nowej odsłonie

Nowa oferta zegarków pilotów IWC Schaffhausen na rok 2021, potwierdziła, że marka jest liderem tych klasycznych projektów. Zegarki zaprezentowano na tegorocznej wirtualnej wystawie Watches & Wonders. Szwajcarski zegarmistrz przywrócił swoje kultowe projekty dla współczesnego użytkownika, zachowując przy tym funkcjonalność oraz wszechstronność, za które jest doceniany już od wielu lat.

Pilot's Watch Chronograph 41


Pilot's Watch Chronograph od zawsze był doceniany z uwagi na swoją ogromną trwałość i niezwykłą wszechstronność. W roku 2021 marka poszła o krok dalej, oferując ten model w zgrabnej, 41 milimetrowej obudowie wykonanej ze stali nierdzewnej. Atutem jest możliwość szybkiego wymienienia pasków. Design niewątpliwie inspirowany był wyglądem kokpitu samolotu. Wyświetlacz w kolorze szafirowym można uzupełnić paskiem ze skóry cielęcej, gumą w wielu różnych kolorach, a także opaską z metalu. To typowy przykład bardzo eleganckiego, ale jednak zegarka sportowego. Spodoba się fanom lżejszego designu zegarków pilotów.

Pilot's Watch Perpetual Calendar


Zegarek z wiecznym kalendarzem szwajcarskiej marki został zaprojektowany przez Kurta Klausa. Ten klasyczny projekt świetnie dostosował się do potrzeb współczesnego rynku. Każdy model posiada najnowszą mechanikę wewnętrzną zapewniającą zsynchronizowaną precyzję i szafirową kopertę z wyraźnym tyłem, która wspaniale prezentuje zdobiony mechanizm wart uwagi. Dzięki temu czasomierz jest zarówno prosty, jak i precyzyjny. Napędzany kalibrem 52615 wyprodukowanym przez IWC, automatyczny system nawijania Pellaton oferuje również wydłużoną, siedmiodniową rezerwę chodu. To coś dla fanów niczym nieskrępowanej precyzji i doskonałych rozwiązań technologicznych.

 

IWC Big Pilot’s Watch 43

IWC Big Pilot’s Watch 43 to zegarek z kopertą ze stali nierdzewnej o średnicy 43 milimetry i wysokości 13,6 milimetra. Tył wykonany jest z przezroczystego szkła szafirowego. Czasomierz posiada wodoodporność 10 barów. Ruch wskazówek w tym modelu zapewnia kaliber 82100, automatyczny, samozwijający mechanizm wyprodukowany przez IWC z 60-godzinna rezerwą chodu. Częstotliwość 28800,0 vph (4,0 Hz). Szyba zegarka jest zabezpieczona przed przesuwaniem się przez spadek ciśnienia powietrza. Wykorzystano w nim szkło szafirowe, obustronnie wypukłe, antyrefleksyjne. System szybkiej wymiany bransoletki to opcja dla osób, które chcą dopasować swój zegarek do swojej stylizacji. W zestawie jest elegancki brązowy pasek ze skóry cielęcej z systemem EasX-CHANGE o szerokości 21 milimetrów. Solidna prostota, bez zbędnych komplikacji, to z pewnością najlepsze podsumowanie wyglądu i charakteru tego wspaniałego czasomierza.

IWC Big Pilot's Watch TOP GUN EDITION “MOJAVE DESERT”

Nie bez powodu ta linia zegarków nawiązuje do elitarnego programu szkoleń realizowanych przez Armia Stanów Zjednoczonych. TOP GUN czyli United States Navy Strike Fighter Tactics Instructor (program SFTI) - elitarna szkołę walk powietrznych.
TopGun Edition zaprojektowano z myślą o najbardziej ekstremalnych warunkach. Z tego powodu wyposażonej koperty z wytrzymałego stopu ceramiki, który oferuje niezwykłe wytrzymałość i trwałość.
Zegarek pracuje w oparciu o manufakturowy kaliber 52615 z systemem uzwojenia Pellaton i 7-dniową rezerwę chodu. Wewnętrzna obudowa z miękkiego żelaza chroni mechanizm przed działaniem pól magnetycznych.

 

Zobacz w sklepie zegarki IWC - nowa kolekcja pilotów 2021 

Administratorem podanych danych osobowych jest Krakowski Salon Jubilerski W. Strojny Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie, ul. Księdza Dercza 3, 30-437 Kraków. Dowiedz się więcej na temat ochrony prywatności.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl