Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
Nowa usługa salonu Strojny - prezentacja zegarków marki Breitling u Klienta.
Szczegóły oferty30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Zaprojektowany jako lekki zegarek dla sportowców i chronograf sportowy na co dzień, Endurance Pro doskonale łączy wysoką precyzję i innowacyjną technologię z żywym i kolorowym designem. To najlepszy zegarek sportowy. Zaprojektowany z myślą o mężczyznach i kobietach, których aktywne życie łączy profesjonalny sposób myślenia ze sportowym stylem życia, Endurance Pro sprosta wyzwaniom rygorystycznego treningu, ale jest wystarczająco modny, aby nosić go na co dzień. Endurance Pro ma ultralekką obudowę Breitlight® wykonaną z wytrzymałego materiału, który jest 3,3 razy lżejszy od tytanu i 5,8 razy lżejszy od stali nierdzewnej. Niemagnetyczny, stabilny termicznie i hipoalergiczny Breitlight® jest wysoce odporny na zarysowania, przyczepność i korozję. Ma również dotyk, który jest cieplejszy niż metal i lekko teksturowany efekt podkreślający oryginalność projektu. Wyłącznie dla Breitlinga, jest w 100% wyprodukowany w Szwajcarii. Oferowany z zestawem kolorowych tarcz i gumowych pasków pasujących do podwójnej sprzączki Breitlight®, Endurance Pro można również sparować z jednym z kolorowych, jednoczęściowych pasków Breitling z przędzy Outerknown ECONYL®. Sercem Endurance Pro jest kaliber 82 firmy Breitling, chronograf SuperQuartz™ z certyfikatem COSC, zapewniający wyjątkową precyzję.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 12,50 mm |
| Kaliber: | B82 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 44 mm |
| Rodzaj paska: | pasek gumowy |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | Breitlight |
Cechy dodatkowe
-Chronograf
-Datownik
-Materiał koperty Breitlight®
-Mechanizm kaliber Breitling 82
-SuperQuartz™ z kompensacją termiczną
-Szkło szafirowe odporne na zarysowania z powłoką antyrefleksyjną po obu stronach
-Obrotowy pierścień


