Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Prezentujemy przepiękny zegarek renomowanej, szwajcarskiej marki FREDERIQUE CONSTANT GENEVE Classics Automatic. Czasomierz wyposażono w mechanizm z naciągiem automatycznym. Kopertę wykonano z wysokiej jakości ze stali szlachetnej. Całości dopełnia elegancki pasek skórzany oraz szkło szafirowe, bardzo odporne na zarysowania. FREDERIQUE CONSTANT GENEVE Classics Automatic objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 10 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 60m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-Datownik
-Gliszowana tarcza
-Mechanizm z automatycznym naciągiem Selita SW200-1
-Przeszklony dekiel
-Rzymskie znaczniki godzin
-Zakręcany dekiel


