Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Longines Heritage Military jest to bardzo udana reedycja zegarka dla pilotów RAF produkowanego w latach czterdziestych XX wieku. W ten sposób marka Longines upamiętnia pilota RAF z okresu II Wojny Światowej Stanleya Turnera. Kremowa, niezwykle czytelna tarcza, ręcznie nakrapiana wspaniale komponuje się z barwionymi termicznie na niebiesko wskazówkami. Zegarek w zestawie posiada 2 paski skórzany i parciany typu NATO. Czasomierz Longines Heritage Military objęty jest pięcioletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 11,70 mm |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 38,50 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Rezerwa chodu: | 72 godziny |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | L28194932 |
Cechy dodatkowe
-Dwa paski w zestawie
-Centralny sekundnik
-Mechanizm samonakręcający, pracujący w rytmie 25 200 drgań na godzinę
-Malowane cyfry arabskie
-Rezerwą chodu wynosi około 72 godziny
-Ręcznie nakrapiana tarcza
-Szkło szafirowe odporne na zarysowania z wielowarstwową powłoką antyrefleksyjną od
spodu
-Tarcza srebrna
-Wskazówki z barwionej na niebiesko stali


