Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Zaprezentowany w 1992 roku model La Grande Classique de Longines odegrał ważną rolę w kształtowaniu reputacji marki spod znaku uskrzydlonej klepsydry. Linia stanowi symbol klasycznej elegancji Longines i wyrafinowanego, ponadczasowego stylu. Wyróżnia się bardzo smukłym profilem kopert i szerokim wyborem dostępnych wersji. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 4,50 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 24 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal/PVD |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna/stal szlachetna pokryta powłoką PVD |
| Referencja: | L45121087 |
Cechy dodatkowe
-Bransoleta stal szlachetna i PVD w odcieniu czerwonego złota
-Brylantowe indeksy
-Koperta stal szlachetna i PVD w odcieniu czerwonego złota
-Mechanizm kwarcowy Kaliber L420
-Różowe wskazówki
-Szafirowe, odporne na zarysowania
-Tarcza wykładana 12 brylantami Top Wesselton VS-SI, o łącznej masie 0.081 karata
-Tarcza w kolorze Sunray green
-Znaczniki godzin


