Uwaga! Zegarek dostępny tylko na zamówienie. Prosimy o kontakt w celu określenia czasu dostawy.
Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
W 1968 roku Longines wprowadził na rynek Ultra-Chron Diver, pierwszy zegarek nurkowy wyposażony w szybkobieżny mechanizm. Firma cieszyła się już wtedy renomą pioniera technologii szybkobieżnej. Już w 1910 roku marka spod znaku skrzydlatej klepsydry opracowała pierwszy szybkobieżny przyrząd do pomiaru czasu, zdolny do rejestrowania dziesiątych części sekundy. W 1959 roku Longines opracował pierwszy werk typu hi-beat do zegarka na rękę: był to chronometr obserwatoryjny, który ustanowił nowe rekordy precyzji. Nowy Ultra-Chron nawiązuje do estetyki i profesjonalnych rozwiązań nurkowych modelu z 1968 roku. Zegarki te, certyfikowane jako chronometry, są napędzane autorskim mechanizmem Longines wyposażonym w krzemową sprężynę balansu i odpornym na oddziaływanie pól magnetycznych. Czasomierz objęty jest pięcioletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 10,95 mm |
| Kaliber: | L836 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe z podwójną powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 37 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Rezerwa chodu: | 52 godziny |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | L25374726 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-Chronometer Officially Certified
-Kalendarz na godzinie trzeciej
-Kaliber mechanizmu L836
-Materiał koperty, bransolety stal szlachetna
-Mechanizm z naciągiem automatycznym pracujący z częstotliwością 36 000 półwahnięć na godzinę oraz wyposażony w sprężynę włosową z monokrystalicznego krzemu zapewniającą rezerwę chodu wynoszącą około 52 godzin
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe z wielowarstwową, obustronną powłoką antyrefleksyjną
-Odporny na pole magnetyczne
-Srebrne polerowane wskazówki
-Tarcza srebrna ze słonecznym szlifem
-Zapięcie bransolety składane z podwójnym zabezpieczeniem i systemem mikroregulacji
-Znaczniki godzin nakładane indeksy


