Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Tissot Chrono L wzbogaca rodzinę Tissot XL o nowy rozmiar 42 mm. Model nawiązuje do stylu Chrono XL, tworząc propozycję dla osób, które cenią sportowy wygląd i elegancję ujętą w nowoczesnej formie. Kwarcowy mechanizm G10.212 zapewnia niezawodną pracę i precyzję, a konstrukcja zegarka zachowuje charakter, który wyróżnia tę kolekcję. Wodoszczelność do 10 barów sprawia, że zegarek świetnie radzi sobie podczas aktywnych dni, a wskazówki pokryte SuperLumiNova ułatwiają czytelność po zmroku. System szybkiej wymiany paska pozwala łatwo zmieniać wygląd zegarka i dopasować go do stylu właściciela. Zielona tarcza zestawiona z brązowym skórzanym paskiem tworzy wyraziste połączenie, które nadaje zegarkowi charakteru i podkreśla jego nowoczesny, codzienny styl. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 10,97 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 42 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1164171609200 |
Cechy dodatkowe
-Chronograf
-Funkcje: Liczniki 30-minutowe i 1/10 sekundy, Centralna 60-sekundowa wskazówka chronografu, Funkcje DODAJ i PODZIEL
-Elementy luminescencyjne na wskazówkach Super-LumiNova ®
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)-Chronograf
-Kolekcja Sportowe
-Materiał koperty stal szlachetna 316L
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
-Spód paska syntetyczny
-Standardowe zapięcie
-System szybkiej wymiany paska
-Szwajcarski mechanizm kwarcowy
-Tarcza zielona
-Wierzchnia warstwa paska bydlęca ziarnista skóra stylizowana na skórę aligatora
-Wodoszczelny do ciśnienia 10 barów (100 m / 330 stóp)
-Wymienna bransoleta
-Znaczniki godzin cyfry arabskie


