Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
W rodzinie Tissot PRC 200 z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Po ogromnym sukcesie sportowej linii Tissot PRS200, Tissot zdecydował się na stworzenie sportowego czasomierza również wodoszczelnego do ciśnienia do 20 barów (200 m / 660 stóp). Zmniejszony bezel oznacza, że tarcza wydaje się optycznie bardzo duża, oferując łatwy odczyt czasu. Ta czytelność jest podkreślona przez zastosowanie materiału Superluminova dla indeksów i wskazówek. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 12 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 200m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 42 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1144171104700 |
Cechy dodatkowe
-Chronograf
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii), Centralna 60-sekundowa wskazówka chronografu, Liczniki
30-minutowe i 1/10 sekundy, Funkcje DODAJ i PODZIEL
-Koperta, bransokleta wykonane ze stali szlachetnej 316L
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe
-Superluminova na wskazówkach i indeksach
-Tarcza niebieska
-Zapięcie zatrzaskowe z zabezpieczeniem i przedłużeniem dla nurków
-Zakręcana koronka i dekiel


