Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Zegarek Tissot Bellissima Small Lady jest to idealny czasomierz dla Pań szukających dyskretnego, piękna i ponadczasowego zegarka. Kolekcja tej wyjątkowej linii zawiera zjawiskowe modele w różnej kolorystyce tarczy, zarówno na pasku i bransolecie. Wewnątrz kopert pracują mechanizmy kwarcowe jak i mechaniczne z naciągiem automatycznym. Czasomierze z tej linii bez wątpienia zauroczą, Panie, które poszukują wyjątkowego zegarka naręcznego. Tissot Bellissima Small Lady objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 9,60 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 29 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Rezerwa chodu: | 48 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | bikolor |
| Referencja: | T1262072201300 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-Gliszowana tarcza
-Indeksy cyfry rzymskie
-Kalendarz
-Kopert i bransoleta stal szlachetna z powłoką PVD w odcieniu różowego złota
-Mechanizm POWERMATIC 48.111
-Opatentowana sprężyna balansu Nivachron
-Przeszklony dekiel
-Tarcza biała
-Zapięcie bransoletowe otwierane przyciskami
-Zdobiony wahnik
-Zdobiona koronka


