Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Zegarek Tissot Chemin des Tourelles to wyjątkowy model, który zawiera w sobie ważną część historii firmy Tissot. Nosi nazwę ulicy w Le Locle w Szwajcarii, gdzie fabryka Tissot została założona w 1907 roku i funkcjonuje do dzisiaj. Ten model posiada 42-milimetrową kopertę, wypukłe szafirowe szkło oraz fasetowane indeksy godzinowe odbijające światło w subtelny sposób. Sercem tego ponadczasowego zegarka jest Nivachron Powermatic 80, automatyczny mechanizm z 80-godzinną rezerwą chodu i podwyższonym antymagnetyzmem. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 11,30 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 42 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Rezerwa chodu: | 80 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1394071104800 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-Kalendarz na godzinie szóstej
-Koperta wykonana ze stali szlachetnej 316L
-80-godzinna rezerwa chodu
-Opatentowana sprężyna balansu Nivachron
-Przezroczysty dekiel pozwalający obserwować pracę mechanizmu
-Tarcza niebieska
-Szwajcarski mechanizm automatyczny
-System szybkiej wymiany paska
-Zapięcie motylkowe z przyciskami
-Znaczniki godzin cyfry rzymskie i indeksy
-Wymienna bransoleta
-Wypukłe, odporne na zarysowania szafirowe szkło z powłoką antyrefleksyjną


