Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Zegarek Tissot Chemin des Tourelles to wyjątkowy model, który zawiera w sobie ważną część historii firmy Tissot. Nosi nazwę ulicy w Le Locle w Szwajcarii, gdzie fabryka Tissot została założona w 1907 roku i funkcjonuje do dzisiaj. Jego nowoczesny design jest doskonale połączony z wysoką jakością naszego mechanizmu Powermatic 80, zapewniając klasyczny i elegancki styl. Odkryj ten automatyczny model zamknięty w kopercie w rozmiarze 39 mm ze szkieletową tarczą odsłaniającą mechanizm zegarka. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 11,20 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 39 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Rezerwa chodu: | 80 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1398361626100 |
Cechy dodatkowe
-Kolor tarczy kość słoniowa
-Materiał koperty stal szlachetna 316L
-Szwajacarski mechanizm automatyczny nakręcający się od ruchu ręki
-Odporne na zarysowania wypukłe szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
-Opatentowana sprężyna balansu Nivachron
-Przeźroczysty dekiel
-Rezerwa chodu do 80 godzin, przy maksymalnie nakręconej sprężynie
-Spód paska syntetyczny
-Wierzchnia warstwa paska wytłaczana skóra bydlęca
-Zapięcie motylkowe z przyciskami
-Znaczniki godzin indeksy


