Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Tissot Chemin Des Tourelles Automatic 39 mm to klasyczny zegarek z mechanizmem automatycznym będący propozycją dla panów. Pięknie zdobiona tarcza zegarka w zestawieniu ze wskazówkami przypominającymi kształtem ostrze miecza oraz wypukłe szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną zadają szyku temu czasomierzowi, a długa bo aż 80-godzinna rezerwa chodu czyni z tego zegarka bardzo praktyczny dodatek codziennej garderoby każdego mężczyzny. Tissot Chemin Des Tourelles Automatic 39 mm z objęty jest dwuletnią, gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 11,20 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 39 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Rezerwa chodu: | 80 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1398361104800 |
Cechy dodatkowe
-Kolor tarczy niebieski
-Koperta wykonana ze stali szlachetnej 316L
-Opatentowana sprężyna balansu Nivachron
-Przeźroczysty dekiel pozwalający obserwować pracę mechanizmu
-Rezerwa chodu wynosi do 80 godzin, przy maksymalnie nakręconej sprężynie
-Szwajcarski mechanizm automatyczny
-System szybkiej wymiany paska
-Wymienna bransoleta
-Wypukłe odporne na zarysowania szafirowe szkło z powłoką antyrefleksyjną
-Zapięcie motylkowe z przyciskami
-Znaczniki godzin cyfry rzymskie oraz indeksy


