Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Tissot Chemin Des Tourelles Automatic to klasyczny, męski zegarek z mechanizmem automatycznym. Pięknie zdobiona tarcza zegarka w zestawieniu ze wskazówkami przypominającymi kształtem ostrze miecza oraz wypukłe szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną zadają szyku temu czasomierzowi a długa, bo aż 80 godzinna rezerwa chodu czyni z tego zegarka bardzo praktyczny dodatek codziennej garderoby każdego mężczyzny. Tissot Chemin Des Tourelles Automatic z objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 11,20 mm |
| Kaliber: | POWERMATIC 80.111 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 39 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Rezerwa chodu: | 80 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Kamienie łożyskujące: | 23 |
| Referencja: | T1398071604100 |
Cechy dodatkowe
-Mechanizm powermatic 80 ze sprężyną balansującą nivachron™: 80-godzinna rezerwa chodu, antymagnetyczny, odporny na wstrząsy i zmiany temperatur
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
-Przezroczysty dekiel
-System szybkiej wymiany paska


