Uwaga! Zegarek dostępny tylko na zamówienie. Prosimy o kontakt w celu określenia czasu dostawy.
Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Te nowoczesne, a jednocześnie klasyczne zegarki cechują się ponadczasowym designem. Idealnie pasują do formalnych spotkań, ale także codziennego użytku. Rozbudowana kolekcja Tissot Classic Dream pozwoli każdemu znaleźć odpowiedni model dla siebie. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 11,50 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 42 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Rezerwa chodu: | 72 godziny |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1294071105100 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-Kalendarz na godzinie trzeciej
-Materiał koperty, bransolety stal szlachetna 316L
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
-Opatentowana sprężyna balansu Nivachron
-Przeźroczysty dekiel
-Rezerwa chodu do 72 godzin, przy maksymalnie nakręconej sprężynie
-System szybkiej wymiany paska
-Szwajcarski mechanizm automatyczny
-Tarcza w kolorze czarnym
-Wymienna bransoleta
-Zapięcie motylkowe
-Znaczniki godzin indeksy


